Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) – Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)24.000,1018,9741,25
İş Bankası (B)1.872,0020,0049,72
İş Bankası (C)4,112,24-38,47
İş Bankası (Kur.)21.005,6023,56171,54
İş Fin.Kir.2,080,4849,26
İş Girişim1,480,68-14,94
İş GMYO0,891,14-27,27
İş Y. Men. Değ.2,06-0,48-3,39
İş Yat. Ort.0,791,280,12
İşbir Holding180,00-1,64-1,93
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,25-3,85-37,50
İttifak Holding3,80-2,8163,09
İz Hayvancılık Tarım3,257,9771,05
İzmir Demir Çelik1,871,63-42,28
İzmir Fırça1,57-0,63-83,03
İzocam21,780,83-17,62
Jantsa Jant Sanayi26,383,53-14,21
Kafein Yazılım7,325,93
Kapital Yat. Holding1,655,1033,06
Kaplamin3,101,31-20,92
Kardemir (A)2,603,17-11,86
Kardemir (B)2,582,38-11,95
Kardemir (D)3,864,0420,25
Karel Elektronik4,345,08-25,30
Karsan Otomotiv1,282,40-17,95
Karsu Tekstil1,072,88-45,96
Karsusan Su Ürünleri San.4,513,68-8,89
Kartonsan333,000,8219,68
Katmerciler Ekipman6,609,09-44,82
Kent Gıda115,100,96-15,68
Kerevitaş Gıda1,935,46-54,81
Kervansaray Yat. Holding0,300,00-14,29
Kiler GMYO1,541,32-57,92
Klimasan Klima4,650,43-4,13
Koç Holding16,621,03-8,12
Konfrut Gıda22,500,9957,34
Konya Çimento179,100,17-29,76
Kordsa Teknik Tekstil10,261,1839,74
Koza Altın54,204,4341,88
Koza Madencilik6,163,53-4,35
Körfez GMYO1,05-0,94-36,75
Kristal Kola1,41-3,42-21,67
Kron Telekomünikasyon11,330,35-38,76
Kuştur Kuşadası Turizm12,7734,29
Kuyumcukent Gayrimenkul1,27-2,31-69,40
Kütahya Porselen4,931,86-31,24
Lider Faktoring3,911,56-4,03
Link Bilgisayar8,771,04-38,50
Logo Yazılım32,000,63-45,53
Lokman Hekim Sağlık4,932,07-18,23
Lüks Kadife4,290,00-8,92
Makina Takım1,140,00-43,00
Mardin Çimento3,370,60-12,47
Marka Yatırım Holding0,64-1,54-62,13
Marmaris Altınyunus17,98-0,94-5,37
Marshall32,740,55-36,80
Martı GMYO0,58-1,69-72,64
Martı Otel0,571,79-38,04
Mavi Giyim34,904,43-39,16
Mazhar Zorlu Holding3,77-0,26-5,51
MCT Danışmanlık22,86-15,77281,00
Mega Polietilen3,733,32227,19
Menderes Tekstil0,641,59-22,89
Merit Turizm6,478,199,85
Merko Gıda0,83-1,19-37,59
Metal Gayrimenkul0,802,56-38,46
Metemtur Otelcilik1,130,89-23,65
Metro Holding0,790,00-20,20
Metro Petrol ve Tesisleri1,532,00-44,36
Metro Yatırım Ortaklığı1,060,95-50,70
Migros Ticaret14,992,81-47,45
Milpa1,451,40-32,87
Mistral GMYO1,960,00-46,96
MLP Sağlık13,093,81
MMC San. Ve Tic. Yat.1,02-3,77-26,62
Mondi Tire Kutsan2,342,6329,28
Net Holding2,00-0,50-9,50
Netaş Telekom.7,801,69-50,76
Niğbaş Niğde Beton0,66-8,33-29,79
Nuh Çimento8,69-0,11-4,58
Nurol GMYO2,741,11-42,32
Odaş Elektrik3,403,03-43,33
Olmuksan-IP3,680,00-19,54
Orge Enerji Elektrik3,302,17-18,40
Orma Orman Mahsulleri0,880,00-22,12
Osmanlı Menkul1,66-1,19-47,13
Ostim Endüstriyel Yat1,106,80-32,52
Otokar78,000,78-35,38
Oyak Yat. Ort.0,96-1,03-3,04
Oylum Sınai Yatırımlar1,033,00-39,41
Özak GMYO2,471,235,56
Özbal Çelik Boru1,452,11-46,12
Özderici GMYO5,92-1,17712,65
Özerden Plastik2,84-0,354,41
Panora GMYO4,051,25-8,30
Park Elek.Madencilik2,642,72-36,69
Parsan21,740,7485,81
Pegasus24,824,20-26,57
Peker GMYO12,351,06
Penguen Gıda1,343,88-39,91
Pera GMYO0,530,00-39,77
Pergamon Dış Ticaret10,40-0,95171,55
Petkim5,393,65-19,69
Petrokent Turizm49,504,25
Pınar Et Ve Un5,362,68-41,77
Pınar Su1,32-0,75-26,67
Pınar Süt6,741,20-44,37
Plastikkart2,190,46-24,22
Polisan Holding6,56-0,30-24,07
Politeknik Metal39,701,7419,22
Prizma Press Matbaacılık1,821,6812,35
QNB Finans Fin. Kir.3,805,56-2,56
QNB Finansbank4,961,22-9,20
Ral Yatırım Holding1,887,4315,34
Ray Sigorta1,774,12-2,21
Reysaş GMYO0,710,00-44,09
Reysaş Lojistik0,77-1,28-39,84
Rhea Girişim0,551,85-50,89
Rodrigo Tekstil2,403,90-19,73
Royal Halı0,863,61-5,49
RTA Laboratuvarları1,98-1,49-28,26
Sabancı Holding7,531,48-30,29
Safkar Ege Soğutmacılık1,803,45
Salix Yatırım Holding4,70-1,67-39,74
Sanel Mühendislik1,491,36-12,87
Sanifoam Sünger1,180,00-29,76
Sanko Pazarlama2,260,00-19,86
Saray Matbaacılık0,951,06-11,21
Sarkuysan3,350,906,87
Sasa Polyester9,764,5024,58
Say Reklamcılık0,94-2,08-43,71
Sekuro Plastik4,100,00-52,33
Selçuk Ecza Deposu3,162,27-9,77
Selçuk Gıda1,201,6958,99
Senkron Güvenlik1,510,67-18,82
Serve Kırtasiye2,07-1,43233,87
Servet GMYO2,561,19-15,79
Seyitler Kimya4,000,00-22,45
Silverline Endüstri1,331,53-23,47
Sinpaş GMYO0,425,00-45,45
Soda Sanayii6,731,5155,56
Sodaş Sodyum Sanayii5,65-0,5365,76
Söktaş1,180,00-28,92
Sönmez Filament3,360,90-19,04
Sönmez Pamuklu3,340,60-15,66
Sumaş Suni Tahta8,101,25
Şeker Fin. Kir.2,160,00-10,81
Şekerbank1,012,02-44,81
Şişe Cam5,26-0,5715,62
Şok Marketler9,408,05
T. Halk Bankası7,051,73-32,96
T. Kalkınma Bank.32,40-19,96484,84
T.S.K.B.0,832,47-31,02
T.Tuborg9,030,33-8,89
Taç Tarım Ürünleri2,620,777,82
Tat Gıda4,131,72-19,58
TAV Havalimanları27,761,5429,36
Taze Kuru Gıda8,503,414,29
Tek-Art Turizm0,731,39-3,00
Tekfen Holding23,044,4440,66
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,421,14-14,17
Temapol Polimer Plastik3,030,66-36,48
TGS Dış Ticaret5,661,0756,70
Tofaş Oto. Fab.22,18-0,98-28,79
Torunlar GMYO1,612,55-50,77
Trabzon Liman9,530,42
Trabzonspor Sportif1,241,64-43,64
Trakya Cam3,860,00-4,12
Trend GMYO1,46-2,01
TSKB GMYO0,653,17-10,96
Tuğçelik2,233,24-29,87
Tukaş1,480,68-33,63
Turcas Petrol1,581,94-37,15
Turkcell10,650,28-27,59
Tümosan Motor ve Traktör4,631,54-39,00
Tüpraş137,500,3627,49
Türk Hava Yolları17,496,0011,47
Türk Prysmian Kablo1,761,73-29,69
Türk Telekom3,490,00-45,81
Türk Traktör45,643,26-35,25
Türker Proje Gayrimenkul26,421,69-29,66
Ufuk Yatırım1,260,00-58,96
Ulaşlar Turizm Yat.1,082,86-36,84
Ulusoy Elektrik10,972,1421,06
Ulusoy Un Sanayi2,010,50-27,70
Umpaş Holding0,5514,58-12,70
Uşak Seramik1,551,97-36,73
Utopya Turizm3,76-1,83-16,26
Uzertaş Boya0,798,22-30,70
Ülker Bisküvi16,470,80-16,27
Ünye Çimento3,903,175,88
Vakıf Fin. Kir.1,31-2,24-19,11
Vakıf GMYO1,671,83-33,55
Vakıf Yat. Ort.1,110,00-21,83
Vakıflar Bankası3,805,85-43,07
Vakko Tekstil3,003,091,87
Vanet Gıda2,843,65-11,25
Verusa Holding28,385,1123,89
Verusaturk Girisim3,340,0041,53
Vestel7,15-0,14-5,55
Vestel Beyaz Eşya9,820,6115,80
Viking Kağıt1,240,003,33
Yapı Kredi Koray GMYO1,441,41-37,93
Yapı ve Kredi Bank.1,691,81-39,57
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,06-2,83-15,79
Yataş4,045,21-50,04
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,080,932,88
Yeni Gimat GMYO8,00-0,62-4,02
Yeşil GMYO0,33-8,33-47,62
Yeşil Yapı0,33-10,81-67,65
Yeşil Yatırım Holding11,86-15,65-25,88
Yibitaş İnşaat Malzeme2.678,003,1048,42
Yonga Mobilya10,995,88268,02
Yünsa6,671,0648,22
Zorlu Enerji1,230,00-22,15

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?