Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) – Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım0,731,39-43,41
Acıpayam Selüloz2,64-0,381,90
Adana Çimento (A)5,701,066,42
Adana Çimento (B)4,001,016,49
Adana Çimento (C)1,530,0095,06
Adel Kalemcilik12,941,17-16,65
Adese Alışveriş Ticaret6,04-0,82203,52
Afyon Çimento4,912,08-36,89
Ak Enerji0,60-1,64-34,07
Akbank6,612,80-30,01
Akçansa7,863,42-23,22
Akdenız Güvenlık Hız.2,47-3,52-53,43
Akfen GMYO1,861,09-22,82
Akın Tekstil8,140,25-42,31
Akiş GMYO2,311,32-17,26
Akmerkez GMYO18,000,33-8,64
Aksa9,221,88-23,06
Aksa Enerji3,67-0,81-11,14
Aksigorta3,67-1,0821,01
Aksu Enerji8,44-0,1259,26
Alarko Carrıer39,922,10-30,60
Alarko GMYO50,00-0,701,62
Alarko Holding2,265,12-35,57
Albaraka Türk1,402,94-6,89
Alcatel Lucent Teletaş5,941,37-25,56
Alkim Kağıt4,102,24-11,56
Alkim Kimya24,000,001,22
Altınyağ0,681,49-43,15
Altınyunus Çeşme3,905,41-22,77
Anadolu Cam2,901,7513,59
Anadolu Efes19,745,56-17,09
Anadolu Grubu Holding15,655,60-33,66
Anadolu Hayat Emek.6,180,16-20,94
Anadolu Isuzu7,860,13-13,63
Anadolu Sigorta4,521,1250,11
Anel Elektrik1,931,58-48,81
Anel Telekom0,392,63-22,00
Arçelik13,103,15-36,93
Arena Bilgisayar2,851,42-32,62
Armada Bilgisayar11,071,1963,27
Arsan Tekstil1,700,00-2,86
Artı Yatırım Holding1,080,0014,89
Aselsan27,344,11-13,83
Aslan Çimento28,062,18-25,33
Ata GMYO4,030,50-15,87
Atakule GMYO2,190,466,83
Atlantik Petrol Ürünleri0,79-43,17
Atlantis Yatırım Holding0,360,00-26,53
Atlas Yat. Ort.0,860,00-12,24
AvivaSA Emeklilik Hayat11,492,13-35,10
Avrasya GMYO1,050,00-33,54
Avrasya Petrol ve Tur.1,353,85-19,64
Avrasya Stratejik GMYF1.186,700,08
Avrupa Yatırım Holding2,54-4,8738,80
Ayen Enerji3,082,33-36,23
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,41-8,44-13,94
Aygaz12,551,87-13,42
Bagfaş5,721,24-45,52
Bak Ambalaj5,17-0,193,32
Balatacılar Balatacılık0,422,44-25,00
Bantaş Ambalaj1,972,07-51,83
Banvit14,082,85-34,27
Baştaş Başkent Çimento2,094,50-11,70
Batı Çimento2,580,39-41,24
Batısöke Çimento1,030,98-37,93
Bera Holding1,641,86-47,10
Berkosan Yalıtım1,590,00-28,70
Beşiktaş Futbol Yat.1,93-1,03-52,81
Beyaz Filo4,36-2,24-87,03
Bilici Yatırım1,423,65-7,22
Bim Mağazalar80,20-0,374,41
Bimeks0,09-10,00-67,86
Birko Mensucat0,340,00-17,07
Birlik Mensucat0,81-2,41-42,55
Bizim Mağazaları6,725,66-12,73
Bolu Çimento4,350,69-8,81
Bomonti Elektrik0,571,79-47,22
Borusan Mannesmann8,374,23-24,21
Borusan Yat. Paz.37,70-0,42-12,63
Bosch Fren Sistemleri170,801,07-6,76
Bossa5,840,0044,20
Boyner Perakende Yat.7,935,45-13,62
Brisa6,281,29-13,62
Burçelik2,94-1,01-23,64
Burçelik Vana1,45-0,68-17,14
Bursa Çimento4,721,29-6,79
Carrefoursa3,511,45-37,10
Coca Cola İçecek31,021,84-7,38
Cosmos Yat. Holding0,872,35-25,64
Credıtwest Faktorıng1,09-1,80-2,22
Çelebi57,80-1,8769,65
Çelik Halat5,761,0554,02
Çemaş Döküm3,48-20,0088,11
Çemtaş7,406,4783,22
Çimbeton28,26-0,84-23,46
Çimentaş8,55-2,06-26,23
Çimsa8,09-0,49-38,69
Çuhadaroğlu Metal1,831,67-37,54
Dagi Giyim1,452,84-36,12
Dagi Yatırım Holding1,03-3,74-27,97
Dardanel1,181,72-39,49
Datagate Bilgisayar4,942,70-49,18
Demirören Gazetecilik10,35-9,29294,28
Demısaş Döküm2,882,49107,42
Denge Holding1,371,48-27,59
Deniz GMYO3,400,0025,93
Denizbank4,651,3126,70
Denizli Cam9,73-0,31-18,03
Derimod10,271,2836,75
Desa Deri0,99-1,00-1,98
Despec Bilgisayar2,791,45-22,28
Deva Holding3,940,77-10,05
Diriteks Diriliş Tekstil0,790,00-32,48
Ditaş Doğan5,832,28-2,77
DO-CO481,80-0,88133,17
Doğan Burda2,954,98-11,14
Doğan Holding1,080,9324,14
Doğtaş Kelebek Mobilya1,092,83-70,05
Doğusan2,50-7,4171,23
Doğuş GMYO2,132,90-34,26
Doğuş Otomotiv4,800,84-36,33
Döktaş Dökümcülük11,840,347,64
Duran Doğan Basım3,807,650,80
Dyo Boya3,600,00-52,69
Eczacıbaşı İlaç3,271,24-21,78
Eczacıbaşı Yatırım7,401,65-26,22
Edip Gayrimenkul0,601,69-49,15
Ege Endüstri427,003,0942,37
Ege Gübre20,802,97-18,50
Ege Profil9,080,89-7,61
Ege Seramik3,222,88-26,34
Egeli & Co Tarım Girişim0,120,00-82,61
Egeli&Co Enerji Yatırım0,258,70-46,81
Egeli&Co Yatırım Holding0,1110,00-45,00
Egeplast3,671,94-21,58
Ekiz Kimya0,37-2,63-35,09
Emek Elektrik1,105,77-30,19
Eminiş Ambalaj0,91-9,00-80,39
Emlak Konut GMYO1,792,29-31,09
Enerjisa Enerji4,980,20
Enka İnşaat4,920,61-9,26
Erbosan64,451,82-18,74
Ereğli Demir Çelik10,952,8217,24
Ersu Gıda0,931,09-29,01
Escort Teknoloji0,60-1,64-52,38
Etiler Gıda2,880,00-38,59
Euro Kapital Yat. Ort.0,711,43-35,28
Euro Trend Yat. Ort.0,633,28-32,44
Euro Yat. Ort.0,613,39-26,78
Euro Yatırım Holding0,494,26-19,67
Fenerbahçe Futbol7,66-5,43-53,04
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,25-0,93-69,23
F-M İzmit Piston16,462,1731,37
Fonet Bilgi Teknolojileri3,791,07-22,97
Ford Otosan67,051,5915,51
Formet Çelik Kapı7,05-1,67
Frigo Pak Gıda0,99-2,944,21
Galatasaray Sportif1,38-1,43-34,21
Garanti Bankası7,231,54-29,64
Garanti Faktoring2,120,47-34,97
Garanti Yat. Ort.0,633,28-14,21
Gedik Y. Men. Değ.2,920,3415,87
Gedik Yatırım Holding1,640,0018,84
Gediz Ambalaj4,651,7528,63
Gentaş2,420,8361,32
Gersan Elektrik3,18-1,55-32,48
Global Men. Değ.0,462,222,22
Global Yat. Holding2,941,38-18,56
Good-Year3,651,39-12,22
Göltaş Çimento35,361,32-45,85
Gözde Girişim2,383,93-57,95
GSD Denizcilik1,060,00-21,48
GSD Holding0,681,49-5,56
Gübre Fabrik.2,810,36-33,57
Güler Yat. Holding1,301,5612,07
Güneş Sigorta1,452,11-12,12
Halk GMYO0,630,00-30,98
Halk Sigorta0,810,00-39,17
Hatay Tekstil3,670,55-26,16
Hedef Girişim1,302,36-38,58
Hektaş9,004,6528,57
HUB Girişim1,451,4021,85
Hürriyet Gzt.0,960,00-28,36
ICBC Turkey Bank5,940,3430,26
İdealist GMYO1,62-0,61-20,59
İhlas Ev Aletleri0,32-3,03-37,25
İhlas Gayrimenkul1,272,42-35,20
İhlas Gazetecilik0,721,41-38,98
İhlas Holding0,333,13-37,74
İhlas Yayın Holding0,32-3,03-37,25
İndeks Bilgisayar5,603,51-45,20
Info Yatırım1,020,99-13,56
İntema24,42-0,970,33
İpek Doğal Enerji5,082,63-5,40
İskenderun Demir Çelik8,330,4870,75

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?