Yatırımcı rehberi (9)

İSTANBUL (AA) – Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)49.940,0044,50193,91
İş Bankası (B)3.900,0018,18211,91
İş Bankası (C)3,93-5,53-41,17
İş Bankası (Kur.)64.000,0028,00727,33
İş Fin.Kir.2,26-8,8762,17
İş Girişim1,90-11,219,20
İş GMYO0,891,14-27,27
İş Portföy BIST 30 HY BYF31,40-5,54-17,63
İş Y. Men. Değ.2,080,48-2,46
İş Yat. Ort.0,800,001,39
İşbir Holding175,00-9,28-4,65
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,240,00-40,00
İttifak Holding4,00-2,4471,67
İz Hayvancılık Tarım4,3034,80126,32
İzmir Demir Çelik1,73-7,98-46,60
İzmir Fırça1,51-9,04-83,68
İzocam22,585,81-14,60
Jantsa Jant Sanayi26,66-1,11-13,30
Kafein Yazılım6,32-10,35
Kapital Yat. Holding1,63-9,4431,45
Kaplamin3,05-3,79-22,19
Kardemir (A)2,13-15,48-27,80
Kardemir (B)2,13-14,80-27,30
Kardemir (D)2,96-20,22-7,79
Karel Elektronik3,80-10,59-34,60
Karsan Otomotiv1,17-9,30-25,00
Karsu Tekstil0,99-4,81-50,00
Karsusan Su Ürünleri San.4,39-0,23-11,31
Kartonsan329,90-0,7518,56
Katmerciler Ekipman5,90-10,20-50,67
Kent Gıda114,70-3,13-15,97
Kerevitaş Gıda1,89-3,57-55,75
Kervansaray Yat. Holding0,41-2,3817,14
Kiler GMYO1,62-0,61-55,74
Klimasan Klima4,12-7,00-15,06
Koç Holding15,60-1,27-13,76
Konfrut Gıda24,924,7174,27
Konya Çimento182,00-2,41-28,63
Kordsa Teknik Tekstil10,47-2,8842,60
Koza Altın47,76-1,7325,03
Koza Madencilik5,37-7,41-16,61
Körfez GMYO1,01-5,61-39,16
Kristal Kola1,09-14,17-39,44
Kron Telekomünikasyon11,29-0,96-38,97
Kuştur Kuşadası Turizm13,02-3,2036,92
Kuyumcukent Gayrimenkul1,14-10,24-72,53
Kütahya Porselen5,541,65-22,73
Lider Faktoring4,9515,1221,50
Link Bilgisayar8,40-5,08-41,09
Logo Yazılım30,80-4,05-47,57
Lokman Hekim Sağlık4,36-7,04-27,68
Lüks Kadife4,09-4,88-13,16
Makina Takım1,05-6,25-47,50
Mardin Çimento3,26-3,26-15,32
Marka Yatırım Holding0,57-9,52-66,27
Marmaris Altınyunus17,86-6,78-6,00
Marshall27,56-11,15-46,80
Martı GMYO0,55-8,33-74,06
Martı Otel0,52-10,34-43,48
Mavi Giyim35,34-7,68-38,39
Mazhar Zorlu Holding3,839,74-4,01
MCT Danışmanlık14,392,71139,83
Mega Polietilen3,56-3,78212,28
Menderes Tekstil0,63-3,08-24,10
Merit Turizm5,90-1,340,17
Merko Gıda0,75-6,25-43,61
Metal Gayrimenkul0,822,50-36,92
Metemtur Otelcilik1,04-6,31-29,73
Metro Holding0,80-11,11-19,19
Metro Petrol ve Tesisleri1,41-8,44-48,73
Metro Yatırım Ortaklığı1,07-2,73-50,23
Migros Ticaret14,50-5,66-49,17
Milpa1,43-12,27-33,80
Mistral GMYO2,455,15-33,69
MLP Sağlık13,15-4,71
MMC San. Ve Tic. Yat.1,004,17-28,06
Mondi Tire Kutsan2,06-8,0413,81
Net Holding2,261,352,26
Netaş Telekom.7,12-8,13-55,05
Niğbaş Niğde Beton0,62-1,59-34,04
Nuh Çimento8,48-1,74-6,89
Nurol GMYO2,30-16,36-51,58
Odaş Elektrik2,96-12,68-50,67
Olmuksan-IP3,64-1,62-20,42
Orge Enerji Elektrik3,23-8,24-20,13
Orma Orman Mahsulleri0,81-2,41-28,32
Osmanlı Menkul1,63-1,21-48,09
Ostim Endüstriyel Yat0,94-7,84-42,33
Otokar71,00-8,62-41,18
Oyak Yat. Ort.0,973,19-2,03
Oylum Sınai Yatırımlar0,92-7,07-45,88
Özak GMYO2,34-5,260,00
Özbal Çelik Boru1,36-6,85-49,47
Özderici GMYO5,94-1,49715,40
Özerden Plastik2,77-4,481,83
Panora GMYO3,93-0,51-11,02
Park Elek.Madencilik2,43-8,30-41,73
Parsan24,505,79109,40
Pegasus21,50-2,71-36,39
Peker GMYO13,394,20
Penguen Gıda1,20-8,40-46,19
Pera GMYO0,46-9,80-47,73
Pergamon Dış Ticaret11,2614,20194,00
Petkim5,13-6,04-23,56
Petrokent Turizm48,30-3,401,73
Pınar Et Ve Un5,17-4,44-43,84
Pınar Su1,21-9,02-32,78
Pınar Süt6,61-3,36-45,44
Plastikkart2,06-6,36-28,72
Polisan Holding6,07-6,76-29,74
Politeknik Metal37,00-7,3111,11
Prizma Press Matbaacılık1,983,6622,22
QNB Finans Fin. Kir.3,65-1,08-6,41
QNB Finansbank4,62-8,15-15,43
Ral Yatırım Holding1,64-1,200,61
Ray Sigorta1,684,35-7,18
Reysaş GMYO0,65-7,14-48,82
Reysaş Lojistik0,72-5,26-43,75
Rhea Girişim0,51-8,93-54,46
Rodrigo Tekstil2,604,00-13,04
Royal Halı0,852,41-6,59
RTA Laboratuvarları1,97-4,37-28,62
Sabancı Holding7,22-6,72-33,16
Safkar Ege Soğutmacılık1,74-7,45
Salix Yatırım Holding3,54-31,26-54,62
Sanel Mühendislik1,564,70-8,77
Sanifoam Sünger1,14-4,20-32,14
Sanko Pazarlama2,09-7,52-25,89
Saray Matbaacılık0,92-5,15-14,02
Sarkuysan3,24-3,283,37
Sasa Polyester8,79-12,9712,20
Say Reklamcılık0,84-11,58-49,70
Sekuro Plastik3,50-12,94-59,30
Selçuk Ecza Deposu3,00-5,36-14,34
Selçuk Gıda1,10-5,9845,74
Senkron Güvenlik1,32-9,59-29,03
Serve Kırtasiye2,05-4,21230,65
Servet GMYO2,38-7,75-21,71
Seyitler Kimya4,090,74-20,70
Silverline Endüstri1,23-6,82-29,22
Sinpaş GMYO0,41-6,82-46,75
Soda Sanayii6,832,8657,87
Sodaş Sodyum Sanayii6,3013,9284,82
Söktaş1,13-5,04-31,93
Sönmez Filament3,09-8,04-25,54
Sönmez Pamuklu3,10-8,82-21,72
Sumaş Suni Tahta7,60-3,68
Şeker Fin. Kir.2,13-2,74-12,05
Şekerbank0,93-7,92-49,18
Şişe Cam4,77-12,964,85
Şok Marketler9,81-1,90
T. Halk Bankası6,30-12,86-40,09
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası36,98118,17567,51
T.S.K.B.0,71-11,25-40,99
T.Tuborg9,70-2,90-2,13
Taç Tarım Ürünleri2,653,529,05
Tat Gıda3,96-3,41-22,89
TAV Havalimanları27,200,7426,75
Taze Kuru Gıda8,18-3,420,37
Tek-Art Turizm0,71-2,74-5,66
Tekfen Holding21,70-4,5732,48
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,57-12,71-30,68
Temapol Polimer Plastik2,74-7,43-42,56
TGS Dış Ticaret5,30-3,9946,74
Tofaş Oto. Fab.18,57-11,57-40,38
Torunlar GMYO1,51-7,93-53,83
Trabzon Liman8,92-11,33
Trabzonspor Sportif1,26-3,82-42,73
Trakya Cam3,37-14,68-16,29
Trend GMYO1,25-16,11
TSKB GMYO0,57-9,52-21,92
Tuğçelik2,09-5,00-34,28
Tukaş1,35-8,16-39,46
Turcas Petrol1,48-8,07-41,13
Turkcell11,746,24-20,18
Tümosan Motor ve Traktör4,54-12,86-40,18
Tüpraş125,50-8,0616,36
Türk Hava Yolları15,46-4,51-1,47
Türk Prysmian Kablo1,65-6,25-34,08
Türk Telekom3,29-5,46-48,91
Türk Traktör36,60-15,59-48,08
Türker Proje Gayrimenkul27,34-2,08-27,21
Ufuk Yatırım1,08-12,20-64,82
Ulaşlar Turizm Yat.1,00-5,66-41,52
Ulusoy Elektrik10,79-4,8519,07
Ulusoy Un Sanayi1,85-7,04-33,45
Umpaş Holding0,691,479,52
Uşak Seramik1,41-7,24-42,45
Utopya Turizm3,48-8,18-22,49
Uzertaş Boya0,68-6,85-40,35
Ülker Bisküvi14,19-9,90-27,86
Ünye Çimento3,962,867,51
Vakıf Fin. Kir.1,29-1,53-20,34
Vakıf GMYO1,740,58-30,77
Vakıf Yat. Ort.1,12-2,61-21,13
Vakıflar Bankası3,36-11,11-49,66
Vakko Tekstil2,93-4,25-0,51
Vanet Gıda2,95-9,51-7,81
Verusa Holding20,36-28,46-11,12
Verusaturk Girisim3,05-2,8729,24
Vestel6,95-6,59-8,19
Vestel Beyaz Eşya11,419,1934,55
Viking Kağıt1,19-5,56-0,83
Yapı Kredi Koray GMYO1,35-8,78-41,81
Yapı ve Kredi Bank.1,60-7,51-42,79
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,01-3,37-17,84
Yataş3,48-10,77-56,96
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,99-10,00-5,70
Yeni Gimat GMYO7,99-0,99-4,14
Yeşil GMYO0,27-12,90-57,14
Yeşil Yapı0,28-3,45-72,55
Yeşil Yatırım Holding10,35-4,70-35,31
Yibitaş İnşaat Malzeme2.660,00-6,6747,42
Yonga Mobilya10,10-7,76238,22
Yünsa5,23-21,3516,22
Zorlu Enerji1,07-14,40-32,28

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?