Yatırımcı rehberi (9)

İSTANBUL (AA) – Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)13.450,00-20,84
İş Bankası (B)1.232,702,73-1,41
İş Bankası (C)4,10-0,97-38,62
İş Bankası (Kur.)7.299,900,00-5,63
İş Fin.Kir.2,20-2,6557,87
İş Girişim1,54-1,28-11,49
İş GMYO0,921,10-24,81
İş Portföy BIST 30 HY BYF33,643,64-11,75
İş Y. Men. Değ.2,130,00-0,11
İş Yat. Ort.0,785,41-1,14
İşbir Holding200,005,268,97
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,23-4,17-42,50
İttifak Holding3,552,9052,36
İz Hayvancılık Tarım2,80-0,7147,37
İzmir Demir Çelik2,100,00-35,19
İzmir Fırça1,81-1,63-80,43
İzocam22,600,44-14,52
Jantsa Jant Sanayi26,50-0,38-13,82
Kafein Yazılım7,436,14
Kapital Yat. Holding1,57-12,7826,61
Kaplamin3,5516,39-9,44
Kardemir (A)2,95-0,670,00
Kardemir (B)3,001,012,39
Kardemir (D)4,330,7034,89
Karel Elektronik5,14-0,58-11,53
Karsan Otomotiv1,40-0,71-10,26
Karsu Tekstil1,136,60-42,93
Karsusan Su Ürünleri San.4,671,74-5,66
Kartonsan342,00-0,7022,91
Katmerciler Ekipman7,410,14-38,04
Kent Gıda120,20-0,91-11,94
Kerevitaş Gıda1,960,51-54,11
Kervansaray Yat. Holding0,27-3,57-22,86
Kiler GMYO1,704,94-53,55
Klimasan Klima4,963,322,26
Koç Holding17,135,61-5,30
Konfrut Gıda21,464,2850,07
Konya Çimento205,000,24-19,61
Kordsa Teknik Tekstil9,797,3533,34
Koza Altın50,0012,3130,89
Koza Madencilik5,933,85-7,92
Körfez GMYO1,16-4,92-30,12
Kristal Kola1,5611,43-13,33
Kron Telekomünikasyon12,093,33-34,65
Kuştur Kuşadası Turizm12,70-0,3933,55
Kuyumcukent Gayrimenkul1,760,00-57,59
Kütahya Porselen5,520,36-23,01
Lider Faktoring3,641,11-10,65
Link Bilgisayar9,271,20-34,99
Logo Yazılım33,901,80-42,30
Lokman Hekim Sağlık4,640,87-23,04
Lüks Kadife4,766,731,06
Makina Takım1,319,17-34,50
Mardin Çimento3,59-1,10-6,75
Marka Yatırım Holding0,73-1,35-56,80
Marmaris Altınyunus16,29-3,67-14,26
Marshall39,80-12,53-23,17
Martı GMYO0,69-1,43-67,45
Martı Otel0,702,94-23,91
Mavi Giyim33,925,67-40,87
Mazhar Zorlu Holding4,050,501,50
MCT Danışmanlık19,805,94230,00
Mega Polietilen3,245,88184,21
Menderes Tekstil0,702,94-15,66
Merit Turizm7,000,2918,85
Merko Gıda0,731,39-45,11
Metal Gayrimenkul0,89-13,59-31,54
Metemtur Otelcilik1,260,80-14,86
Metro Holding0,868,86-13,13
Metro Petrol ve Tesisleri1,623,85-41,09
Metro Yatırım Ortaklığı1,146,54-46,98
Migros Ticaret14,75-2,64-48,30
Milpa1,420,00-34,26
Mistral GMYO2,34-5,65-36,67
MLP Sağlık10,6912,41
MMC San. Ve Tic. Yat.1,182,61-15,11
Mondi Tire Kutsan2,361,7230,39
Net Holding2,060,98-6,79
Netaş Telekom.8,784,65-44,57
Niğbaş Niğde Beton0,70-1,41-25,53
Nuh Çimento8,900,91-2,28
Nurol GMYO2,970,68-37,47
Odaş Elektrik3,55-4,83-40,83
Olmuksan-IP3,75-1,06-18,01
Orge Enerji Elektrik2,814,85-30,51
Orma Orman Mahsulleri0,89-1,11-21,24
Osmanlı Menkul1,97-1,99-37,26
Ostim Endüstriyel Yat1,180,00-27,61
Otokar74,506,13-38,28
Oyak Yat. Ort.1,080,009,08
Oylum Sınai Yatırımlar1,0711,46-37,06
Özak GMYO2,12-0,47-9,40
Özbal Çelik Boru1,67-1,18-37,95
Özderici GMYO4,464,41512,24
Özerden Plastik2,96-0,348,82
Panora GMYO4,27-0,47-3,32
Park Elek.Madencilik2,741,48-34,29
Parsan16,457,2440,60
Pegasus26,842,13-20,59
Peker GMYO10,634,94
Penguen Gıda1,391,46-37,67
Pera GMYO0,543,85-38,64
Pergamon Dış Ticaret9,9422,26159,54
Petkim5,55-0,54-17,31
Petrokent Turizm47,28-1,50-0,42
Pınar Et Ve Un6,191,48-32,76
Pınar Su1,461,39-18,89
Pınar Süt8,18-0,73-32,48
Plastikkart2,25-1,75-22,15
Polisan Holding6,852,09-20,72
Politeknik Metal39,40-0,2518,32
Prizma Press Matbaacılık1,68-5,083,70
QNB Finans Fin. Kir.3,75-3,35-3,85
QNB Finansbank5,28-0,38-3,34
Ral Yatırım Holding1,71-10,944,91
Ray Sigorta1,48-5,13-18,23
Reysaş GMYO0,770,00-39,37
Reysaş Lojistik0,800,00-37,50
Rhea Girişim0,651,56-41,96
Rodrigo Tekstil1,892,72-36,79
Royal Halı0,849,09-7,69
RTA Laboratuvarları2,03-0,49-26,45
Sabancı Holding7,211,98-33,25
Safkar Ege Soğutmacılık1,93-0,52
Salix Yatırım Holding5,0913,11-34,74
Sanel Mühendislik1,412,17-17,54
Sanifoam Sünger1,280,00-23,81
Sanko Pazarlama2,541,60-9,93
Saray Matbaacılık1,013,06-5,61
Sarkuysan3,544,4212,94
Sasa Polyester10,151,0029,56
Say Reklamcılık1,03-0,96-38,32
Sekuro Plastik3,938,86-54,30
Selçuk Ecza Deposu3,300,92-5,77
Selçuk Gıda0,567,69100,00
Senkron Güvenlik1,720,58-7,53
Serve Kırtasiye2,4060,00287,10
Servet GMYO2,72-0,73-10,53
Seyitler Kimya7,281,39-18,93
Silverline Endüstri1,347,20-22,89
Sinpaş GMYO0,430,00-44,16
Soda Sanayii7,325,7869,19
Sodaş Sodyum Sanayii5,60-1,0664,29
Söktaş1,33-2,92-19,88
Sönmez Filament3,502,04-15,66
Sönmez Pamuklu3,62-2,16-8,59
Sumaş Suni Tahta8,006,67
Şeker Fin. Kir.2,080,48-14,12
Şekerbank1,074,90-41,53
Şişe Cam6,115,1634,30
Şok Marketler8,798,92
T. Halk Bankası6,171,48-41,33
T. Kalkınma Bank.6,6624,0220,22
T.S.K.B.0,819,46-32,68
T.Tuborg9,620,63-2,93
Taç Tarım Ürünleri2,61-1,887,41
Tat Gıda4,11-1,44-19,97
TAV Havalimanları30,52-1,4242,22
Taze Kuru Gıda8,094,93-0,74
Tek-Art Turizm0,77-1,282,31
Tekfen Holding23,0011,5440,42
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,806,43-6,80
Temapol Polimer Plastik2,75-0,36-42,35
TGS Dış Ticaret5,876,7362,52
Tofaş Oto. Fab.22,04-3,59-29,24
Torunlar GMYO1,752,34-46,49
Trabzon Liman9,472,27
Trabzonspor Sportif1,35-3,57-38,64
Trakya Cam4,41-2,659,54
Trend GMYO1,53-3,16
TSKB GMYO0,653,17-10,96
Tuğçelik2,297,51-27,99
Tukaş1,500,67-32,74
Turcas Petrol1,701,80-32,38
Turkcell11,636,58-20,93
Tümosan Motor ve Traktör5,024,58-33,86
Tüpraş135,701,6525,82
Türk Hava Yolları18,534,5118,10
Türk Prysmian Kablo1,912,14-23,70
Türk Telekom3,777,71-41,46
Türk Traktör45,00-3,06-36,16
Türker Proje Gayrimenkul29,04-3,07-22,68
Ufuk Yatırım1,293,20-57,98
Ulaşlar Turizm Yat.1,14-0,87-33,33
Ulusoy Elektrik11,290,0024,59
Ulusoy Un Sanayi2,05-0,49-26,26
Umpaş Holding0,36-5,26-42,86
Uşak Seramik1,732,37-29,39
Utopya Turizm3,8528,33-14,25
Uzertaş Boya0,870,00-23,68
Ülker Bisküvi15,89-6,75-19,22
Ünye Çimento4,073,8310,49
Vakıf Fin. Kir.1,360,74-16,02
Vakıf GMYO1,802,86-28,38
Vakıf Yat. Ort.1,240,00-12,68
Vakıflar Bankası3,303,45-50,56
Vakko Tekstil3,218,089,00
Vanet Gıda2,40-0,41-25,00
Verusa Holding32,444,1141,62
Verusaturk Girisim5,727,72142,37
Vestel8,27-3,849,25
Vestel Beyaz Eşya10,230,8920,64
Viking Kağıt1,365,4313,33
Yapı Kredi Koray GMYO1,420,71-38,79
Yapı ve Kredi Bank.1,751,74-37,43
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,001,01-18,25
Yataş3,798,29-53,13
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,046,12-0,93
Yeni Gimat GMYO8,20-3,07-1,62
Yeşil GMYO0,30-14,29-52,38
Yeşil Yapı0,27-10,00-73,53
Yeşil Yatırım Holding12,83-4,68-19,81
Yibitaş İnşaat Malzeme3.101,005,5471,87
Yonga Mobilya11,90-5,56298,49
Yünsa7,365,9063,56
Zorlu Enerji1,361,49-13,92

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?