Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) – Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,100,92-14,73
Acıpayam Selüloz2,681,521,13
Adana Çimento (A)5,69-1,046,24
Adana Çimento (B)3,96-1,005,42
Adana Çimento (C)1,073,8836,41
Adel Kalemcilik14,270,21-8,09
Adese Alışveriş Ticaret2,02-0,981,51
Afyon Çimento5,692,71-26,86
Ak Enerji0,712,90-21,98
Akbank7,120,00-24,61
Akçansa8,920,90-12,86
Akdenız Güvenlık Hız.2,630,77-55,65
Akfen GMYO1,60-0,62-33,61
Akın Tekstil8,984,06-36,36
Akiş GMYO2,45-0,41-12,24
Akmerkez GMYO18,700,00-5,08
Aksa11,43-0,26-4,62
Aksa Enerji4,130,000,00
Aksigorta3,220,636,17
Aksu Enerji6,80-5,0328,32
Alarko Carrıer41,48-1,71-27,89
Alarko GMYO46,540,43-5,41
Alarko Holding4,70-3,29-31,17
Albaraka Türk1,28-2,29-14,87
Alcatel Lucent Teletaş5,661,25-29,07
Alkim Kağıt3,99-1,48-13,93
Alkim Kimya21,843,12-7,89
Altınyağ0,83-1,19-30,61
Altınyunus Çeşme4,10-2,38-18,81
Anadolu Cam3,432,6934,36
Anadolu Efes21,601,79-9,28
Anadolu Grubu Holding17,010,95-27,90
Anadolu Hayat Emek.6,251,30-20,04
Anadolu Isuzu9,40-0,323,30
Anadolu Sigorta4,24-0,2440,81
Anel Elektrik2,68-0,37-28,91
Anel Telekom0,410,00-18,00
Arçelik12,28-0,97-40,88
Arena Bilgisayar3,071,32-27,42
Armada Bilgisayar8,100,1219,47
Arsan Tekstil1,920,529,71
Artı Yatırım Holding1,36-2,1644,68
Aselsan26,920,98-15,24
Aslan Çimento31,041,44-17,40
Ata GMYO4,04-0,49-15,66
Atakule GMYO2,02-0,49-1,46
Atlantik Petrol Ürünleri0,950,00-31,65
Atlantis Yatırım Holding0,362,86-26,53
Atlas Yat. Ort.0,83-3,49-15,31
AvivaSA Emeklilik Hayat12,13-0,33-31,48
Avrasya GMYO1,17-2,50-25,95
Avrasya Petrol ve Tur.1,39-2,11-17,26
Avrasya Stratejik GMYF1.125,800,04
Avrupa Yatırım Holding2,85-2,7355,74
Ayen Enerji3,580,28-25,88
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,74-0,576,20
Aygaz10,120,30-30,19
Bagfaş6,90-1,29-34,29
Bak Ambalaj5,72-1,3811,28
Balatacılar Balatacılık0,48-4,00-14,29
Bantaş Ambalaj2,22-1,77-45,72
Banvit13,60-0,58-36,51
Baştaş Başkent Çimento2,411,82
Batı Çimento3,42-2,56-22,12
Batısöke Çimento1,360,74-23,60
Bera Holding1,84-0,54-40,65
Berkosan Yalıtım1,85-1,07-17,04
Beşiktaş Futbol Yat.2,39-0,83-41,56
Beyaz Filo7,70-0,77-77,09
Bilici Yatırım1,390,00-9,18
Bim Mağazalar71,652,21-6,72
Bimeks0,120,00-57,14
Birko Mensucat0,380,00-7,32
Birlik Mensucat1,11-1,77-21,28
Bizim Mağazaları5,88-1,01-23,64
Bolu Çimento5,50-0,9015,30
Bomonti Elektrik0,72-2,70-33,33
Borusan Mannesmann9,01-2,49-18,42
Borusan Yat. Paz.40,06-0,35-7,16
Bosch Fren Sistemleri153,700,52-16,09
Bossa7,13-0,8376,05
Boyner Perakende Yat.7,70-0,77-16,12
Brisa6,68-2,20-8,12
Burçelik3,09-0,64-19,74
Burçelik Vana1,48-1,33-15,43
Bursa Çimento5,21-0,952,89
Carrefoursa4,22-0,71-24,37
Coca Cola İçecek30,981,64-7,50
Cosmos Yat. Holding1,000,00-14,53
Credıtwest Faktorıng1,160,004,06
Çelebi42,304,7024,15
Çelik Halat7,53-1,83101,35
Çemaş Döküm2,532,4336,76
Çemtaş6,330,0055,15
Çimbeton31,620,51-14,36
Çimentaş9,150,11-21,05
Çimsa9,55-0,52-27,62
Çuhadaroğlu Metal2,08-0,95-29,01
Dagi Giyim1,560,65-31,28
Dagi Yatırım Holding1,21-1,63-15,38
Dardanel1,301,56-33,33
Datagate Bilgisayar5,30-2,21-45,48
Demirören Gazetecilik6,084,47131,62
Demısaş Döküm3,041,3366,12
Denge Holding2,18-5,2215,22
Deniz GMYO2,88-0,356,67
Denizbank4,98-1,3935,69
Denizli Cam10,57-1,95-10,95
Derimod11,261,5349,93
Desa Deri1,140,0012,87
Despec Bilgisayar3,2712,37-8,91
Deva Holding4,222,68-3,65
Diriteks Diriliş Tekstil0,731,39-37,61
Ditaş Doğan5,83-0,68-2,77
DO-CO369,703,9778,92
Doğan Burda2,86-2,39-13,86
Doğan Holding1,180,0035,63
Doğtaş Kelebek Mobilya1,46-2,67-59,89
Doğusan3,18-0,31117,81
Doğuş GMYO2,340,43-27,78
Doğuş Otomotiv6,36-0,31-15,64
Döktaş Dökümcülük10,750,09-2,27
Duran Doğan Basım3,24-3,28-14,06
Dyo Boya4,95-0,40-34,95
Eczacıbaşı İlaç3,62-0,55-13,40
Eczacıbaşı Yatırım8,93-4,39-10,97
Edip Gayrimenkul0,700,00-40,68
Ege Endüstri316,00-1,195,36
Ege Gübre25,56-0,230,15
Ege Profil9,090,89-7,51
Ege Seramik3,54-1,12-19,02
Egeli & Co Tarım Girişim0,180,00-73,91
Egeli&Co Enerji Yatırım0,280,00-40,43
Egeli&Co Yatırım Holding0,110,00-45,00
Egeplast4,83-1,233,21
Ekiz Kimya0,440,00-22,81
Emek Elektrik1,23-0,81-21,94
Eminiş Ambalaj3,49-1,13-24,78
Emlak Konut GMYO1,761,73-32,24
Enerjisa Enerji5,762,13
Enka İnşaat5,030,80-7,23
Erbosan69,70-3,06-12,12
Ereğli Demir Çelik12,210,7430,73
Ersu Gıda0,98-1,01-25,19
Escort Teknoloji0,66-2,94-47,62
Etiler Gıda2,75-3,85-41,36
Euro Kapital Yat. Ort.0,78-1,27-30,97
Euro Trend Yat. Ort.0,69-1,43-28,13
Euro Yat. Ort.0,690,00-19,77
Euro Yatırım Holding0,55-3,51-9,84
Fenerbahçe Futbol25,96-1,52-24,31
Flap Kongre Toplantı Hiz.5,22-1,88-62,20
F-M İzmit Piston15,740,0625,63
Fonet Bilgi Teknolojileri4,30-0,46-12,60
Ford Otosan57,55-1,96-0,85
Formet Çelik Kapı7,44-3,75
Frigo Pak Gıda1,33-3,6240,00
Galatasaray Sportif1,67-0,60-20,38
Garanti Bankası7,00-1,27-31,88
Garanti Faktoring2,34-0,85-28,22
Garanti Yat. Ort.0,630,00-14,21
Gedik Y. Men. Değ.2,760,009,52
Gedik Yatırım Holding1,51-1,319,42
Gediz Ambalaj3,20-0,31-11,48
Gentaş2,662,3177,32
Gersan Elektrik4,45-2,63-5,52
Global Men. Değ.0,510,0013,33
Global Yat. Holding3,13-1,57-13,30
Good-Year3,806,44-8,61
Göltaş Çimento45,06-0,75-31,00
Gözde Girişim2,60-0,38-54,06
GSD Denizcilik1,08-0,92-20,00
GSD Holding0,700,00-2,78
Gübre Fabrik.3,39-0,88-19,86
Güler Yat. Holding1,05-1,87-9,48
Güneş Sigorta1,58-3,07-4,24
Halk GMYO0,68-1,45-25,50
Halk Sigorta0,97-1,02-27,16
Hatay Tekstil3,97-0,75-20,12
Hedef Girişim1,70-2,86-19,69
Hektaş10,41-1,4248,71
HUB Girişim1,330,0011,76
Hürriyet Gzt.1,40-2,104,48
ICBC Turkey Bank5,372,4817,76
İdealist GMYO2,00-0,50-1,96
İhlas Ev Aletleri0,390,00-23,53
İhlas Gayrimenkul1,43-2,05-27,04
İhlas Gazetecilik0,92-1,08-22,03
İhlas Holding0,39-4,88-26,42
İhlas Yayın Holding0,38-2,56-25,49
İndeks Bilgisayar7,56-0,26-26,02
Info Yatırım0,99-1,98-16,10
İntema26,96-3,9910,76
İpek Doğal Enerji5,491,102,23
İskenderun Demir Çelik8,790,5780,18

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?