Basketbol: Toplu sonuç

İSTANBUL (AA) – Türkiye Basketbol 1. Ligi'nin 23'üncü, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nin ise 26. haftası oynanan ikişer maçla başladı.

Liglerde oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Sigortam.net İTÜ Basketbol-Finalspor: 87-81

Semt77 Yalova Belediyespor-Petkimspor: 87-79

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Mersin Üniversitesi-Nesibe Aydın: 53-77

Çankaya Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Gelişim: 107-50

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 22. hafta müsabakalarıyla devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 23'üncü, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde 26. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Türk Telekom (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Pınar Karşıyaka-Banvit (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 TOFAŞ-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (TOFAŞ)

17.30 Afyon Belediyespor-Galatasaray Doğa Sigorta (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

20.00 Anadolu Efes-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17 Mart Pazar:

17.30 Beşiktaş Sompo Japan-Gaziantep Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Darüşşafaka Tekfen (Cebeci)

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-OGM Ormanspor (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Bellona Kayseri Basketbol (Bodrum Binnaz Karakaya)

17 Mart Pazar:

14.00 Beşiktaş-İzmit Belediyespor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

14.00 İstanbul Üniversitesi-Galatasaray (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.00 Canik Belediyespor-Fenerbahçe (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 BOTAŞ-Çukurova Basketbol (Ankara)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Gündoğdu Adana Basketbol (Antakya)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Finalspor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Petkimspor (Yalova 90. Yıl)

Yarın:

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Edirnespor (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Düzce Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Akhisar Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 Karesispor-Artvin Belediyespor (Kurtdereli)

18.00 Bursaspor-OGM Ormanspor (Bursa Atatürk)

17 Mart Pazar:

17.00 Konyaspor-Bandırma Kırmızı (Selçuklu Belediyesi)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Mersin Üniversitesi-Nesibe Aydın (Mersin Üniversitesi)

14.00 Çankaya Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Arı Koleji Olimpik)

Yarın:

14.00 Urla Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Urla 12 Eylül)

14.00 İstanbulgücü-A Koleji (Caferağa)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Bayraklı Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

17 Mart Pazar:

13.00 Galatasaray Gelişim-Akdeniz Üniversitesi (Ahmet Cömert)

Basketbol: Toplu sonuç

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 21. hafta 3, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 21. hafta ise 1 maçla devam etti.

Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 22, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 25. hafta mücadelesi oynanan birer maçla sona erdi.

Liglerde oynanan maçların sonuçları şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Fenerbahçe Beko-Bahçeşehir Koleji: 90-73

Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Gaziantep Basketbol: 69-93

Darüşşafaka Tekfen-Pınar Karşıyaka: 93-78

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Çukurova Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediyespor: 64-71

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bandırma Kırmızı-Semt77 Yalova Belediyespor: 94-82

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bursa Büyükşehir Belediyespor-Urla Belediyespor: 54-61

Basketbol: Toplu sonuç

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 21. hafta 3, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 21. hafta ise 5 maçla başladı. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 22, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 25. hafta mücadelesi üçer maçla devam etti.

Liglerde oynanan maçların sonuçları şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Afyon Belediyespor-Beşiktaş Sompo Japan: 79-82

Galatasaray Doğa Sigorta-İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 93-74

Banvit-TOFAŞ: 90-89

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Galatasaray-Kırçiçeği Bodrum: 78-46

Gündoğdu Adana Basketbol-İstanbul Üniversitesi: 71-58

OGM Ormanspor-Hatay Büyükşehir Belediyespor: 64-72

Bellona Kayseri Basketbol-Beşiktaş: 77-79

İzmit Belediyespor-Canik Belediyespor: 137-86

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Finalspor-Karesispor: 97-99

Petkimspor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor: 85-82

Akhisar Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol: 70-75

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

İstanbulgücü-Çankaya Üniversitesi: 51-73

Akdeniz Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Gelişim: 98-69

Mardin Büyükşehir Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare: 63-70

Basketbol: Toplu sonuç

İSTANBUL (AA) – Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 22, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 25. hafta dörder müsabakayla başladı.

Liglerde bugün oynanan maçların sonuçları şöyle:

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

OGM Ormanspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: 82-78

Artvin Belediyespor-Ankara DSİ: 91-89

Edirnespor-Konyaspor: 88-97

Düzce Belediyespor-Bursaspor: 64-77

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Nesibe Aydın-Edremit Belediyesi Gürespor: 70-56

A Koleji-Yalova VİP Gençlik: 59-73

Bayraklı Belediyespor-Mersin Üniversitesi: 68-66

Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Galatasaray Gelişim: 74-70

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 21. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 22'nci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 25. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Afyon Belediyespor-Beşiktaş Sompo Japan (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Galatasaray Doğa Sigorta-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Sinan Erdem)

17.30 Banvit-TOFAŞ (Banvit Kara Ali Acar)

10 Mart Pazar:

13.00 Fenerbahçe Beko-Bahçeşehir Koleji (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Gaziantep Basketbol (Gazanfer Bilge)

17.30 Darüşşafaka Tekfen-Pınar Karşıyaka (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

11 Mart Pazartesi:

19.00 Türk Telekom-Anadolu Efes (Ankara)

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Galatasaray-Kırçiçeği Bodrum (Ahmet Cömert)

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-İstanbul Üniversitesi (Menderes)

14.00 OGM Ormanspor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Beşiktaş (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 İzmit Belediyespor-Canik Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

10 Mart Pazar:

14.00 Çukurova Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)

12 Mart Salı:

19.00 Fenerbahçe-BOTAŞ (Metro Enerji)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

16.00 OGM Ormanspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Artvin Belediyespor-Ankara DSİ (Çoruh Üniversitesi)

17.00 Edirnespor-Konyaspor (Mimar Sinan)

18.00 Düzce Belediyespor-Bursaspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

Yarın:

14.30 Finalspor-Karesispor (Bursa Atatürk)

16.00 Petkimspor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (İzmir ENKA)

18.00 Akhisar Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Akhisar Belediye)

10 Mart Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Semt77 Yalova Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

13.30 Nesibe Aydın-Edremit Belediyesi Gürespor (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Yalova VİP Gençlik (Durugöl Recep Kara)

16.00 Bayraklı Belediyespor-Mersin Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Galatasaray Gelişim (Edip Buran)

Yarın:

13.30 İstanbulgücü-Çankaya Üniversitesi (Caferağa)

14.00 Akdeniz Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

15.30 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Yeni Artuklu)

10 Mart Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Urla Belediyespor (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

Basketbol: Toplu sonuç

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 20, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 21. hafta maçları tamamlandı.

Liglerde bugün oynanan müsabakaların sonuçları şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Pınar Karşıyaka-Galatasaray Doğa Sigorta: 78-75

Anadolu Efes-Fenerbahçe Beko: 67-65

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Afyon Belediyespor: 75-70

TOFAŞ-Darüşşafaka Tekfen: 80-72

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Konyaspor-OGM Ormanspor: 91-73

Basketbol: Toplu sonuç

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 20. haftası 3 maçla başlarken, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nin 21. haftasına 5, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nin 24. haftasına ise 4 maçla devam edildi.

Liglerde oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Bahçeşehir Koleji-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol: 87-83

Gaziantep Basketbol-Türk Telekom: 85-79

Beşiktaş Sompo Japan-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol: 90-84

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Düzce Belediyespor: 70-75

Ankara DSİ-Finalspor: 80-94

Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Semt77 Yalova Belediyespor: 89-59

Karesispor-Akhisar Belediyespor: 64-79

Edirnespor-Bandırma Kırmızı: 77-81

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Urla Belediyespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor: 58-63

Edremit Belediyesi Gürespor-Bayraklı Belediyespor: 73-81

Elazığ İl Özel İdare-Nesibe Aydın: 68-62

Yalova VİP Gençlik-İstanbulgücü: 83-77

Basketbol: Toplu sonuç

İSTANBUL (AA) – Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 21, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 24. haftaya ikişer karşılaşmayla başlandı.

Liglerde bugün oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Sigortam.net İTÜ Basketbol-Petkimspor: 83-85

Bursaspor-Artvin Belediyespor: 95-71

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Mersin Üniversitesi-A Koleji: 57-92

Çankaya Üniversitesi-Akdeniz Üniversitesi: 85-102

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 20'nci, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 21. hafta müsabakalarıyla devam edilecek. Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne Türkiye Kupası maçları nedeniyle ara verilirken, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 24. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Gaziantep Basketbol-Türk Telekom (Şahinbey)

17.30 Beşiktaş Sompo Japan-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

3 Mart Pazar:

13.00 Pınar Karşıyaka-Galatasaray Doğa Sigorta (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

15.15 Anadolu Efes-Fenerbahçe Beko (Sinan Erdem)

17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Afyon Belediyespor (Cebeci)

20.00 TOFAŞ-Darüşşafaka Tekfen (TOFAŞ)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Petkimspor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

18.15 Bursaspor-Artvin Belediyespor (Bursa Atatürk)

Yarın:

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Düzce Belediyespor (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Finalspor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Semt77 Yalova Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 Karesispor-Akhisar Belediyespor (Kurtdereli)

17.00 Edirnespor-Bandırma Kırmızı (Mimar Sinan)

3 Mart Pazar:

17.00 Konyaspor-OGM Ormanspor (Selçuklu Belediyesi)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Mersin Üniversitesi-A Koleji (Mersin Üniversitesi)

14.00 Çankaya Üniversitesi-Akdeniz Üniversitesi (Arı Koleji Olimpik)

Yarın:

14.00 Urla Belediyespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Urla 12 Eylül)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Bayraklı Belediyespor (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Nesibe Aydın (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-İstanbulgücü (Yalova 90. Yıl)

5 Mart Salı:

14.00 Galatasaray Gelişim-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

16.30 İstanbul Üniversitesi Gelişim-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Prof. Dr. Turgay Atasü)