Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) – TFF 3. Lig'de 27. hafta maçları tamamlandı.

Ligde 1. Grup'ta Hekimoğlu Trabzon, 2. Grup'ta Kırşehir Belediyespor, 3. Grup'ta ise Bayburt İl Özel İdare liderliğini sürdürdü.

Gruplarda oluşan puan durumu şöyle:

    1. Grup:

Takımlar O G B M A Y AV P
1. HEKİMOĞLU TRABZON 25 14 10 1 33 14 19 52
2. NAZİLLİ BELEDİYESPOR 25 13 11 1 41 21 20 50
3. NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 25 14 7 4 43 21 22 49
4. TİRE 1922 25 11 11 3 32 21 11 44
5. ERGENE VELİMEŞESPOR 26 11 10 5 37 24 13 43
6. ŞİLE YILDIZSPOR 25 11 5 9 42 34 8 38
7. KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 26 10 6 10 39 37 2 36
8. YOMRASPOR 25 8 9 8 30 29 1 33
9. KOZAN BELEDİYESPOR 25 7 10 8 21 23 -2 31
10. BATMAN PETROLSPOR 25 8 7 10 27 32 -5 31
11. ERBAASPOR 25 6 10 9 27 29 -2 28
12. ARTVİN HOPASPOR 25 6 10 9 21 23 -2 28
13. BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 26 7 6 13 24 37 -13 27
14. ERZİN BELEDİYESPOR 26 4 14 8 30 35 -5 26
15. GEBZESPOR 26 5 11 10 25 33 -8 26
16. SİLİVRİSPOR 26 5 8 13 18 28 -10 23
17. KÖRFEZSPOR 26 1 5 20 14 63 -49 8

– 2. Grup:

Takımlar O G B M A Y AV P
1. KIRŞEHİR BELEDİYESPOR 27 14 8 5 43 28 15 50
2. ESENLER EROKSPOR 27 12 11 4 42 24 18 47
3. KIZILCABÖLÜKSPOR 27 12 8 7 51 31 20 44
4. HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 27 12 8 7 31 30 1 44
5. ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 27 11 10 6 32 22 10 43
6. YENİ ORDUSPOR 27 12 6 9 46 28 18 42
7. KARŞIYAKA 27 10 10 7 28 28 0 40
8. VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 27 9 12 6 34 24 10 39
9. DÜZCESPOR 27 10 7 10 28 27 1 37
10. OSMANİYESPOR 27 9 9 9 29 29 0 36
11. PAZARSPOR 27 9 9 9 27 30 -3 36
12. OFSPOR 27 9 8 10 28 30 -2 35
13. SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 27 9 8 10 27 30 -3 35
14. ELAZİZ BELEDİYESPOR 27 7 11 9 25 38 -13 32
15. ALİBEYKÖYSPOR 27 7 7 13 28 38 -10 28
16. ADIYAMAN 1954 27 6 9 12 27 40 -13 27
17. KEMERSPOR 2003 27 7 5 15 23 41 -18 26
18. BERGAMA BELEDİYESPOR 27 2 6 19 20 51 -31 12

– 3. Grup:

Takımlar O G B M A Y AV P
1. BAYBURT İL ÖZEL İDARE 27 16 7 4 37 16 21 55
2. KOCAELİSPOR 27 15 5 7 35 24 11 50
3. KARACABEY BELEDİYESPOR 27 15 5 7 36 28 8 50
4. SERİK BELEDİYESPOR 27 11 11 5 29 24 5 44
5. YENİ ÇORUMSPOR 27 13 4 10 36 27 9 43
6. TURGUTLUSPOR 27 11 5 11 41 39 2 38
7. DİYARBEKİRSPOR 27 10 6 11 32 32 0 36
8. HALİDE EDİP ADIVARSPOR 27 8 11 8 25 29 -4 35
9. PAYASSPOR 27 10 5 12 22 30 -8 35
10. MUĞLASPOR 27 8 9 10 23 22 1 33
11. 1461 TRABZON 27 7 12 8 25 26 -1 33
12. ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR 27 9 5 13 34 34 0 32
13. BAĞCILARSPOR 27 7 10 10 32 34 -2 31
14. GÖLCÜKSPOR 27 7 10 10 17 24 -7 31
15. CİZRESPOR 27 6 12 9 24 31 -7 30
16. FATSA BELEDİYESPOR 27 5 12 10 21 29 -8 27
17. ANKARA ADLİYESPOR 27 5 11 11 26 31 -5 26
18. BUCASPOR 27 6 8 13 26 41 -15 26

Futbol: TFF 3. Lig

İSTANBUL (AA) – TFF 3. Lig'de 27. hafta karşılaşmaları tamamlandı.

Ligde bugün oynanan müsabakaların sonuçları şöyle:

  1. Grup:

Artvin Hopaspor-Ergene Velimeşespor: 0-2

Erzin Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon: 1-1

Nevşehir Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 1-1

Kozan Belediyespor-Gebzespor: 1-0

Nazilli Belediyespor-Erbaaspor: 3-1

Körfezspor-Şile Yıldızspor: 0-2

  1. Grup:

Elaziz Belediyespor-Bergama Belediyespor: 4-1

Adıyaman 1954-Yeni Orduspor: 1-3

Van Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor: 0-1

Kemerspor 2003-Osmaniyespor: 2-0

Alibeyköyspor-Kızılcabölükspor: 1-0

Düzcespor-Kırşehir Belediyespor: 2-2

  1. Grup:

Bayburt İl Özel İdare-Bağcılarspor: 1-0

1461 Trabzon-Halide Edip Adıvarspor: 1-0

Fatsa Belediyespor-Turgutluspor: 0-1

Cizrespor-Gölcükspor: 1-1

Kocaelispor-Diyarbekirspor: 2-1

Karacabey Belediyespor-Bucaspor: 2-0

Yeni Çorumspor-Serik Belediyespor: 1-1

Futbol: TFF 3. Lig

İSTANBUL (AA) – TFF 3. Lig'in 27. haftası yapılan karşılaşmalarla başladı.

Ligde bugün oynanan müsabakaların sonuçları şöyle:

  1. Grup

Büyükçekmece Tepecikspor-Batman Petrolspor: 2-0

Tire 1922-Silivrispor: 2-0

  1. Grup

Karşıyaka-Ofspor: 1-0

Esenler Erokspor-Altındağ Belediyespor: 0-0

Sultanbeyli Belediyespor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor: 0-1

  1. Grup

Muğlaspor-Anagold 24 Erzincanspor: 1-0

Ankara Adliyespor-Payasspor: 2-0

GRAFİKLİ – Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 26. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 27. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

  • Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker)

Yarın:

13.30 Atiker Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Trabzonspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Akhisarspor-Kasımpaşa (Spor Toto Akhisar)

19.00 Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya)

19.00 Beşiktaş-Göztepe (Vodafone Park)

17 Mart Pazar:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Malatya)

16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Medipol Başakşehir (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Büyükşehir Belediye)

  • Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Eskişehirspor-Altınordu (Yeni Eskişehir)

Yarın:

13.30 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi)

13.30 Birevim Elazığspor-Adana Demirspor (Şanlıurfa GAP)

16.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)

16.00 Osmanlıspor-Hatayspor (Osmanlı)

17 Mart Pazar:

13.30 Afjet Afyonspor-Abalı Denizlispor (Zafer)

13.30 Altay-Kardemir Karabükspor (İzmir Atatürk)

16.00 Boluspor-Balıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk)

16.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

  • TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

15.00 Fatih Karagümrük-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Atatürk Olimpiyat)

17 Mart Pazar:

14.30 Şanlıurfaspor-Bandırmaspor Baltok (Şanlıurfa GAP)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Etimesgut Belediyespor (Darıca İlçe)

15.00 Menemen Belediyespor-Kırklarelispor (Menemen İlçe)

15.00 Tokatspor-BAK Spor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)

15.00 Fethiyespor-Sivas Belediyespor (Fethiye İlçe)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Kahramanmaraşspor (Tarsus İlçe)

Beyaz Grup

Yarın:

15.00 Keçiörengücü-Kastamonuspor 1966 (Ankara Aktepe)

17 Mart Pazar:

13.30 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Sancaktepe Belediyespor (Diyarbakır)

15.00 Niğde Anadolu-Gümüşhanespor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Yılport Samsunspor-Bayrampaşa (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.00 Manisaspor-Ankara Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 UTAŞ Uşakspor-İnegölspor (Uşak 1 Eylül)

15.00 Sakaryaspor-Eyüpspor (Yeni Sakarya Atatürk)

  • TFF 3. Lig

  1. Grup

Yarın:

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Batman Petrolspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Tire 1922-Silivrispor (Tayfur Çiçek)

17 Mart Pazar:

14.30 Artvin Hopaspor-Ergene Velimeşespor (Hopa İlçe)

14.30 Erzin Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Kozan Belediyespor-Gebzespor (İsmet Atlı)

15.00 Nazilli Belediyespor-Erbaaspor (Nazilli İlçe)

15.00 Körfezspor-Şile Yıldızspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

  1. Grup

Yarın:

15.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)

15.00 Esenler Erokspor-Altındağ Belediyespor (Esenler)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Maltepe Hasan Polat)

17 Mart Pazar:

13.30 Elaziz Belediyespor-Bergama Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

14.00 Adıyaman 1954-Yeni Orduspor (Adıyaman Atatürk)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Van Atatürk)

15.00 Kemerspor 2003-Osmaniyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Alibeyköyspor-Kızılcabölükspor (Alibeyköy)

15.00 Düzcespor-Kırşehir Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

  1. Grup

Yarın:

15.00 Muğlaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Muğla Atatürk)

15.00 Ankara Adliyespor-Payasspor (Ankara OSTİM)

17 Mart Pazar:

13.30 Bayburt İl Özel İdare-Bağcılarspor (Bayburt Genç Osman)

14.30 1461 Trabzon-Halide Edip Adıvarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Fatsa Belediyespor-Turgutluspor (Fatsa İlçe)

14.30 Cizrespor-Gölcükspor (Cizre İlçe)

15.00 Kocaelispor-Diyarbekirspor (Kocaeli)

15.00 Karacabey Belediyespor-Bucaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.00 Yeni Çorumspor-Serik Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) – TFF 3. Lig'de 26. hafta maçları sona erdi.

Ligde 1. Grup'ta Hekimoğlu Trabzon, 3. Grup'ta ise Bayburt İl Özel İdare liderliğini sürdürürken 2. Grup'ta Kırşehir Belediyespor zirveye yükseldi

Gruplarda oluşan puan durumu şöyle:

    1. Grup

Takımlar O G B M A Y AV P
——————————
1. HEKİMOĞLU TRABZON 24 14 9 1 32 13 19 51
2. NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 24 14 6 4 42 20 22 48
3. NAZİLLİ BELEDİYESPOR 24 12 11 1 38 20 18 47
4. TİRE 1922 24 10 11 3 30 21 9 41
5. ERGENE VELİMEŞESPOR 25 10 10 5 35 24 11 40
6. ŞİLE YILDIZSPOR 24 10 5 9 40 34 6 35
7. KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 25 10 5 10 38 36 2 35
8. YOMRASPOR 25 8 9 8 30 29 1 33
9. BATMAN PETROLSPOR 24 8 7 9 27 30 -3 31
10. ERBAASPOR 24 6 10 8 26 26 0 28
11. ARTVİN HOPASPOR 24 6 10 8 21 21 0 28
12. KOZAN BELEDİYESPOR 24 6 10 8 20 23 -3 28
13. GEBZESPOR 25 5 11 9 25 32 -7 26
14. ERZİN BELEDİYESPOR 25 4 13 8 29 34 -5 25
15. BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 25 6 6 13 22 37 -15 24
16. SİLİVRİSPOR 25 5 8 12 18 26 -8 23
17. KÖRFEZSPOR 25 1 5 19 14 61 -47 8

– 2. Grup

Takımlar O G B M A Y AV P
———————————
1. KIRŞEHİR BELEDİYESPOR 26 14 7 5 41 26 15 49
2. ESENLER EROKSPOR 26 12 10 4 42 24 18 46
3. KIZILCABÖLÜKSPOR 26 12 8 6 51 30 21 44
4. ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 26 11 9 6 32 22 10 42
5. HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 26 11 8 7 30 30 0 41
6. YENİ ORDUSPOR 26 11 6 9 43 27 16 39
7. VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 26 9 12 5 34 23 11 39
8. KARŞIYAKA 26 9 10 7 27 28 -1 37
9. OSMANİYESPOR 26 9 9 8 29 27 2 36
10. DÜZCESPOR 26 10 6 10 26 25 1 36
11. OFSPOR 26 9 8 9 28 29 -1 35
12. SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 26 9 8 9 27 29 -2 35
13. PAZARSPOR 26 8 9 9 26 30 -4 33
14. ELAZİZ BELEDİYESPOR 26 6 11 9 21 37 -16 29
15. ADIYAMAN 1954 26 6 9 11 26 37 -11 27
16. ALİBEYKÖYSPOR 26 6 7 13 27 38 -11 25
17. KEMERSPOR 2003 26 6 5 15 21 41 -20 23
18. BERGAMA BELEDİYESPOR 26 2 6 18 19 47 -28 12

– 3. Grup

Takımlar O G B M A Y AV P
————————–
1. BAYBURT İL ÖZEL İDARE 26 15 7 4 36 16 20 52
2. KOCAELİSPOR 26 14 5 7 33 23 10 47
3. KARACABEY BELEDİYESPOR 26 14 5 7 34 28 6 47
4. SERİK BELEDİYESPOR 26 11 10 5 28 23 5 43
5. YENİ ÇORUMSPOR 26 13 3 10 35 26 9 42
6. DİYARBEKİRSPOR 26 10 6 10 31 30 1 36
7. TURGUTLUSPOR 26 10 5 11 40 39 1 35
8. HALİDE EDİP ADIVARSPOR 26 8 11 7 25 28 -3 35
9. PAYASSPOR 26 10 5 11 22 28 -6 35
10. ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR 26 9 5 12 34 33 1 32
11. BAĞCILARSPOR 26 7 10 9 32 33 -1 31
12. MUĞLASPOR 26 7 9 10 22 22 0 30
13. 1461 TRABZON 26 6 12 8 24 26 -2 30
14. GÖLCÜKSPOR 26 7 9 10 16 23 -7 30
15. CİZRESPOR 26 6 11 9 23 30 -7 29
16. FATSA BELEDİYESPOR 26 5 12 9 21 28 -7 27
17. BUCASPOR 26 6 8 12 26 39 -13 26
18. ANKARA ADLİYESPOR 26 4 11 11 24 31 -7 23

Futbol: TFF 3. Lig

İSTANBUL (AA) – TFF 3. Lig'de 26. hafta maçları tamamlandı.

Ligde gruplarda tamamı bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

    1. Grup:

Batman Petrolspor-Yomraspor: 1-0

Hekimoğlu Trabzon-Büyükçekmece Tepecikspor: 0-0

Karbel Karaköprü Belediyespor-Tire 1922: 0-1

Şile Yıldızspor-Erzin Belediyespor: 3-3

Erbaaspor-Körfezspor: 2-1

Ergene Velimeşespor-Nazilli Belediyespor: 0-2

Gebzespor-Artvin Hopaspor: 2-1

Silivrispor-Kozan Belediyespor: 1-1

    1. Grup:

Osmaniyespor-Karşıyaka: 0-0

Ofspor-Van Büyükşehir Belediyespor: 1-3

Pazarspor-Elaziz Belediyespor: 0-0

Yeni Orduspor-Düzcespor: 2-0

Bergama Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: 0-1

Kırşehir Belediyespor-Esenler Erokspor: 1-0

Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Adıyaman 1954: 1-1

Altındağ Belediyespor-Alibeyköyspor: 4-1

Kızılcabölükspor-Kemerspor 2003: 1-0

    1. Grup:

Anagold 24 Erzincanspor-Ankara Adliyespor: 3-0

Payasspor-Karacabey Belediyespor: 0-1

Serik Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare: 1-0

Diyarbekirspor-Cizrespor: 2-1

Gölcükspor-Fatsa Belediyespor: 1-1

Bucaspor-Yeni Çorumspor: 2-1

Bağcılarspor-Kocaelispor: 1-1

Turgutluspor-1461 Trabzon: 3-4

Halide Edip Adıvarspor-Muğlaspor: 0-0

Futbol liglerinde play-off müsabaka tarihleri belli oldu

İSTANBUL (AA) – Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de play-off müsabakalarının tarihleri belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği toplantıda Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de play-off maçlarının tarihlerini belirledi.

Liglerde play-off müsabakalarının tarihleri şöyle:

Spor Toto 1. Lig:

Yarı final 1. maçlar: 22 Mayıs Çarşamba

Yarı final 2. maçlar: 26 Mayıs Pazar

Final: 30 Mayıs Perşembe

TFF 2. Lig:

Çeyrek final 1. maçlar: 9 Mayıs Perşembe

Çeyrek final 2. maçlar: 13 Mayıs Pazartesi

Yarı final 1. maçlar: 17 Mayıs Cuma

Yarı final 2. maçlar: 21 Mayıs Salı

Final: 28 Mayıs Salı

TFF 3. Lig:

Yarı final 1. maçlar: 10 Mayıs Cuma

Yarı final 2. maçlar: 15 Mayıs Çarşamba

Finaller: 22 Mayıs Çarşamba, 23 Mayıs Perşembe, 24 Mayıs Cuma

Play-off final müsabakalarının oynanacağı il ve statların daha sonra ilan edileceği bildirildi.

GRAFİKLİ – Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 25. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 26. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

  • Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Demir Grup Sivasspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Yeni 4 Eylül)

Yarın:

16.00 Trabzonspor-Akhisarspor (Medical Park)

19.00 MKE Ankaragücü-Bursaspor (Eryaman)

19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

10 Mart Pazar:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Göztepe-Kasımpaşa (Bornova)

16.00 Çaykur Rizespor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Atiker Konyaspor (Vodafone Park)

11 Mart Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Antalyaspor (Türk Telekom)

  • Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Tetiş Yapı Elazığspor (Gaziantep)

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Afjet Afyonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Osmanlıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Mart Pazar:

13.30 Hatayspor-Eskişehirspor (Antakya Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Altay (Eryaman)

11 Mart Pazartesi:

19.00 Abalı Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

  • TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Kahramanmaraşspor-Fethiyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Menemen Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Bandırmaspor Baltok-Tarsus İdmanyurdu (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Kırklarelispor-Tokatspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 BAK Spor-Darıca Gençlerbirliği (Ankara OSTİM)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Fatih Karagümrük (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Pendikspor-Şanlıurfaspor (Pendik)

Beyaz Grup:

10 Mart Pazar:

13.00 İnegölspor-Hacettepe (İnegöl İlçe)

14.30 Gümüşhanespor-Amed Sportif Faaliyetler (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Ankara Demirspor-UTAŞ Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Keçiörengücü (Bodrum İlçe)

15.00 Kastamonuspor 1966-Yılport Samsunspor (Gazi)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Sakaryaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.00 Eyüpspor-Manisaspor (Esenler)

15.00 Bayrampaşa-Niğde Anadolu (Bayrampaşa Çetin Emeç)

  • TFF 3. Lig

  1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Batman Petrolspor-Yomraspor (Batman Yeni Şehir)

14.30 Hekimoğlu Trabzon-Büyükçekmece Tepecikspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Tire 1922 (Faruk Çelik)

15.00 Şile Yıldızspor-Erzin Belediyespor (Şile)

15.00 Erbaaspor-Körfezspor (Erbaa İlçe)

15.00 Ergene Velimeşespor-Nazilli Belediyespor (Ergene Velimeşe)

15.00 Gebzespor-Artvin Hopaspor (Gebze Alaettin Kurt)

15.00 Silivrispor-Kozan Belediyespor (Silivri)

  1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Osmaniyespor-Karşıyaka (Osmaniye 7 Ocak)

14.30 Ofspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

14.30 Pazarspor-Elaziz Belediyespor (Pazar İlçe)

14.30 Yeni Orduspor-Düzcespor (Ordu 19 Eylül)

15.00 Bergama Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Kırşehir Belediyespor-Esenler Erokspor (Kırşehir Ahi)

15.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Adıyaman 1954 (Ziya Altınoğlu)

15.00 Altındağ Belediyespor-Alibeyköyspor (Ankara Aktepe)

15.00 Kızılcabölükspor-Kemerspor 2003 (Kızılcabölük Semt Sahası)

  1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Anagold 24 Erzincanspor-Ankara Adliyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

14.30 Payasspor-Karacabey Belediyespor (Payas İlçe)

14.30 Serik Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare (Serik İsmail Oğan)

14.30 Diyarbekirspor-Cizrespor (Diyarbakır)

15.00 Gölcükspor-Fatsa Belediyespor (Gölcük)

15.00 Bucaspor-Yeni Çorumspor (Yeni Buca)

15.00 Bağcılarspor-Kocaelispor (Bağcılar Mahmutbey)

15.00 Turgutluspor-1461 Trabzon (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Muğlaspor (Tepecik Şenol Güneş)

Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) – TFF 3. Lig'de 25. hafta maçları sona erdi.

  1. Grup'ta Hekimoğlu Trabzon ve 2. Grup'ta Esenler Erokspor liderliğe yükseldi. 3. Grup'ta ise Bayburt İl Özel İdare liderliğini sürdürdü.

Gruplarda oluşan puan durumu şöyle:

  1. Grup:

Takımlar O G B M A Y AV P
——————————
1. HEKİMOĞLU TRABZON 23 14 8 1 32 13 19 50
2. NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 24 14 6 4 42 20 22 48
3. NAZİLLİ BELEDİYESPOR 23 11 11 1 36 20 16 44
4. ERGENE VELİMEŞESPOR 24 10 10 4 35 22 13 40
5. TİRE 1922 23 9 11 3 29 21 8 38
6. KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 24 10 5 9 38 35 3 35
7. ŞİLE YILDIZSPOR 23 10 4 9 37 31 6 34
8. YOMRASPOR 24 8 9 7 30 28 2 33
9. ARTVİN HOPASPOR 23 6 10 7 20 19 1 28
10. BATMAN PETROLSPOR 23 7 7 9 26 30 -4 28
11. KOZAN BELEDİYESPOR 23 6 9 8 19 22 -3 27
12. ERBAASPOR 23 5 10 8 24 25 -1 25
13. ERZİN BELEDİYESPOR 24 4 12 8 26 31 -5 24
14. GEBZESPOR 24 4 11 9 23 31 -8 23
15. BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 24 6 5 13 22 37 -15 23
16. SİLİVRİSPOR 24 5 7 12 17 25 -8 22
17. KÖRFEZSPOR 24 1 5 18 13 59 -46 8

2. Grup:

Takımlar O G B M A Y AV P
———————————
1. ESENLER EROKSPOR 25 12 10 3 42 23 19 46
2. KIRŞEHİR BELEDİYESPOR 25 13 7 5 40 26 14 46
3. KIZILCABÖLÜKSPOR 25 11 8 6 50 30 20 41
4. HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 25 11 7 7 29 29 0 40
5. ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 25 10 9 6 28 21 7 39
6. YENİ ORDUSPOR 25 10 6 9 41 27 14 36
7. VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 25 8 12 5 31 22 9 36
8. DÜZCESPOR 25 10 6 9 26 23 3 36
9. KARŞIYAKA 25 9 9 7 27 28 -1 36
10. OSMANİYESPOR 25 9 8 8 29 27 2 35
11. OFSPOR 25 9 8 8 27 26 1 35
12. SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 25 8 8 9 26 29 -3 32
13. PAZARSPOR 25 8 8 9 26 30 -4 32
14. ELAZİZ BELEDİYESPOR 25 6 10 9 21 37 -16 28
15. ADIYAMAN 1954 25 6 8 11 25 36 -11 26
16. ALİBEYKÖYSPOR 25 6 7 12 26 34 -8 25
17. KEMERSPOR 2003 25 6 5 14 21 40 -19 23
18. BERGAMA BELEDİYESPOR 25 2 6 17 19 46 -27 12

3. Grup:

Takımlar O G B M A Y AV P
————————–
1. BAYBURT İL ÖZEL İDARE 25 15 7 3 36 15 21 52
2. KOCAELİSPOR 25 14 4 7 32 22 10 46
3. KARACABEY BELEDİYESPOR 25 13 5 7 33 28 5 44
4. YENİ ÇORUMSPOR 25 13 3 9 34 24 10 42
5. SERİK BELEDİYESPOR 25 10 10 5 27 23 4 40
6. TURGUTLUSPOR 25 10 5 10 37 35 2 35
7. PAYASSPOR 25 10 5 10 22 27 -5 35
8. HALİDE EDİP ADIVARSPOR 25 8 10 7 25 28 -3 34
9. DİYARBEKİRSPOR 25 9 6 10 29 29 0 33
10. BAĞCILARSPOR 25 7 9 9 31 32 -1 30
11. MUĞLASPOR 25 7 8 10 22 22 0 29
12. ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR 25 8 5 12 31 33 -2 29
13. CİZRESPOR 25 6 11 8 22 28 -6 29
14. GÖLCÜKSPOR 25 7 8 10 15 22 -7 29
15. 1461 TRABZON 25 5 12 8 20 23 -3 27
16. FATSA BELEDİYESPOR 25 5 11 9 20 27 -7 26
17. ANKARA ADLİYESPOR 25 4 11 10 24 28 -4 23
18. BUCASPOR 25 5 8 12 24 38 -14 23

Futbol: TFF 3. Lig

İSTANBUL (AA) – TFF 3. Lig'de 25. hafta maçları sona erdi.

Ligde bugün oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

  1. Grup

Erzin Belediyespor-Erbaaspor: 3-1

Yomraspor-Hekimoğlu Trabzon: 1-1

Artvin Hopaspor-Silivrispor: 1-1

Nazilli Belediyespor-Gebzespor: 1-0

Körfezspor-Ergene Velimeşespor: 2-2

Tire 1922-Nevşehir Belediyespor: 1-1

Kozan Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 1-3

Büyükçekmece Tepecikspor-Şile Yıldızspor: 2-0

  1. Grup

Elaziz Belediyespor-Ofspor: 0-2

Yeni Orduspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor: 2-0

Adıyaman 1954-Bergama Belediyespor: 2-0

Van Büyükşehir Belediyespor-Osmaniyespor: 0-0

Kemerspor 2003-Altındağ Belediyespor: 2-0

Sultanbeyli Belediyespor-Pazarspor: 1-2

Karşıyaka-Kızılcabölükspor: 1-0

Alibeyköyspor-Kırşehir Belediyespor: 0-0

Düzcespor-Esenler Erokspor: 0-2

  1. Grup

Bayburt İl Özel İdare-Bucaspor: 1-3

1461 Trabzon-Gölcükspor: 0-1

Cizrespor-Fatsa Belediyespor: 2-2

Diyarbekirspor-Bağcılarspor: 0-2

Kocaelispor-Serik Belediyespor: 1-0

Karacabey Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor: 1-0

Ankara Adliyespor-Halide Edip Adıvarspor: 1-0

Yeni Çorumspor-Payasspor: 1-0

Muğlaspor-Turgutluspor: 1-1