Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) – TFF 2. Lig'de tamamlanan 27. hafta maçlarının ardından Kırmızı Grup'ta lider değişmezken, Beyaz Grup'ta birincilik el değiştirdi.

Kırmızı Grup'ta evinde Kırklarelispor'u 1-0 mağlup eden Menemen Belediyespor, liderliğini korudu.

Beyaz Grup'ta 27. hafta öncesinde liderlik koltuğunda yer alan Keçiörengücü, evinde Kastamonuspor 1966 ile 0-0 berabere kaldı. Sahasında Bodrum Belediyesi Bodrumspor'u 3-1 mağlup eden Sarıyer, averajla liderlik koltuğuna oturdu.

Bu grupta Ankara Demirspor'a evinde 2-1 yenilen Manisaspor, ligden düşen ikinci takım oldu.

Gruplarda 27. haftanın ardından oluşan puan durumu şöyle:

  • Kırmızı Grup

Takımlar O G B M A Y AV P
1. MENEMEN BELEDİYESPOR 27 17 7 3 57 32 25 58
2. TUZLASPOR 27 16 6 5 51 16 35 54
3. FATİH KARAGÜMRÜK 27 16 4 7 42 28 14 52
4. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 27 13 10 4 48 22 26 49
5. ŞANLIURFASPOR 27 13 7 7 37 29 8 46
6. ETİMESGUT BELEDİYESPOR 27 11 6 10 33 31 2 39
7. PENDİKSPOR 27 10 8 9 38 37 1 38
8. SİVAS BELEDİYESPOR 27 9 7 11 32 38 -6 34
9. KAHRAMANMARAŞSPOR 27 9 7 11 27 34 -7 34
10. BAK SPOR 27 8 10 9 31 39 -8 34
11. KIRKLARELİSPOR 27 9 6 12 36 34 2 33
12. ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 27 8 9 10 28 34 -6 33
13. TARSUS İDMANYURDU 27 8 9 10 34 42 -8 33
14. FETHİYESPOR 27 5 13 9 28 32 -4 28
15. BANDIRMASPOR BALTOK 27 7 6 14 31 45 -14 27
16. KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 27 4 11 12 34 51 -17 23
17. TOKATSPOR 27 4 10 13 22 35 -13 22
18. DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 27 5 7 15 24 53 -29 22

– Beyaz Grup

Takımlar O G B M A Y AV P
1. SARIYER 27 18 6 3 51 23 28 60
2. KEÇİÖRENGÜCÜ 27 18 6 3 48 22 26 60
3. YILPORT SAMSUNSPOR 27 18 4 5 45 20 25 58
4. KASTAMONUSPOR 1966 27 17 4 6 46 19 27 55
5. SAKARYASPOR 27 16 7 4 46 22 24 55
6. SANCAKTEPE BELEDİYESPOR 27 13 6 8 40 24 16 45
7. İNEGÖLSPOR 27 12 5 10 33 34 -1 41
8. AMED SPORTİF FAALİYETLER 27 11 7 9 35 27 8 40
9. BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 27 12 3 12 41 40 1 39
10. EYÜPSPOR 27 9 7 11 34 33 1 34
11. NİĞDE ANADOLU 27 9 7 11 34 34 0 34
12. UTAŞ UŞAKSPOR 27 6 12 9 31 27 4 30
13. GÜMÜŞHANESPOR 27 6 12 9 31 33 -2 30
14. HACETTEPE 27 7 8 12 37 44 -7 29
15. ANKARA DEMİRSPOR 27 5 5 17 26 45 -19 20
16. BAYRAMPAŞA 27 4 8 15 20 39 -19 20
17. MANİSASPOR 27 3 3 21 25 77 -52 -3
18. GAZİANTEPSPOR 27 3 2 22 11 71 -60 -25

Not: Manisaspor'un 15, küme düşürülen Gaziantepspor'un ise 36 puanı silinmiştir.

Futbol: TFF 2. Lig

İSTANBUL (AA) – TFF 2. Lig'de Kırmızı ve Beyaz grupta 27. hafta maçları oynandı.

Ligde alınan sonuçlar şöyle:

  • Kırmızı Grup

Şanlıurfaspor-Bandırmaspor Baltok: 3-0

Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor: 1-3

Darıca Gençlerbirliği-Etimesgut Belediyespor: 1-2

Menemen Belediyespor-Kırklarelispor: 1-0

Tokatspor-BAK Spor: 2-1

Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor: 3-1

Fethiyespor-Sivas Belediyespor: 2-1

Tarsus İdmanyurdu-Kahramanmaraşspor: 3-0

  • Beyaz Grup

Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 3-1

Amed Sportif Faaliyetler-Sancaktepe Belediyespor: 2-1

Niğde Anadolu-Gümüşhanespor: 0-3

Yılport Samsunspor-Bayrampaşa: 2-0

Manisaspor-Ankara Demirspor: 1-2

UTAŞ Uşakspor-İnegölspor: 1-2

Sakaryaspor-Eyüpspor: 2-0

Futbol: TFF 2. Lig

İSTANBUL (AA) – TFF 2. Lig'in 27. haftası oynanan iki maçla başladı.

Ligde bugün yapılan müsabakaların sonuçları şöyle:

Kırmızı Grup

Fatih Karagümrük-Manisa Büyükşehir Belediyespor: 0-2

Beyaz Grup

Keçiörengücü-Kastamonuspor 1966: 0-0

GRAFİKLİ – Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 26. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 27. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

  • Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker)

Yarın:

13.30 Atiker Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Trabzonspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Akhisarspor-Kasımpaşa (Spor Toto Akhisar)

19.00 Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya)

19.00 Beşiktaş-Göztepe (Vodafone Park)

17 Mart Pazar:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Malatya)

16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Medipol Başakşehir (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Büyükşehir Belediye)

  • Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Eskişehirspor-Altınordu (Yeni Eskişehir)

Yarın:

13.30 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi)

13.30 Birevim Elazığspor-Adana Demirspor (Şanlıurfa GAP)

16.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)

16.00 Osmanlıspor-Hatayspor (Osmanlı)

17 Mart Pazar:

13.30 Afjet Afyonspor-Abalı Denizlispor (Zafer)

13.30 Altay-Kardemir Karabükspor (İzmir Atatürk)

16.00 Boluspor-Balıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk)

16.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

  • TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

15.00 Fatih Karagümrük-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Atatürk Olimpiyat)

17 Mart Pazar:

14.30 Şanlıurfaspor-Bandırmaspor Baltok (Şanlıurfa GAP)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Etimesgut Belediyespor (Darıca İlçe)

15.00 Menemen Belediyespor-Kırklarelispor (Menemen İlçe)

15.00 Tokatspor-BAK Spor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)

15.00 Fethiyespor-Sivas Belediyespor (Fethiye İlçe)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Kahramanmaraşspor (Tarsus İlçe)

Beyaz Grup

Yarın:

15.00 Keçiörengücü-Kastamonuspor 1966 (Ankara Aktepe)

17 Mart Pazar:

13.30 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Sancaktepe Belediyespor (Diyarbakır)

15.00 Niğde Anadolu-Gümüşhanespor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Yılport Samsunspor-Bayrampaşa (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.00 Manisaspor-Ankara Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 UTAŞ Uşakspor-İnegölspor (Uşak 1 Eylül)

15.00 Sakaryaspor-Eyüpspor (Yeni Sakarya Atatürk)

  • TFF 3. Lig

  1. Grup

Yarın:

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Batman Petrolspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Tire 1922-Silivrispor (Tayfur Çiçek)

17 Mart Pazar:

14.30 Artvin Hopaspor-Ergene Velimeşespor (Hopa İlçe)

14.30 Erzin Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Kozan Belediyespor-Gebzespor (İsmet Atlı)

15.00 Nazilli Belediyespor-Erbaaspor (Nazilli İlçe)

15.00 Körfezspor-Şile Yıldızspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

  1. Grup

Yarın:

15.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)

15.00 Esenler Erokspor-Altındağ Belediyespor (Esenler)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Maltepe Hasan Polat)

17 Mart Pazar:

13.30 Elaziz Belediyespor-Bergama Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

14.00 Adıyaman 1954-Yeni Orduspor (Adıyaman Atatürk)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Van Atatürk)

15.00 Kemerspor 2003-Osmaniyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Alibeyköyspor-Kızılcabölükspor (Alibeyköy)

15.00 Düzcespor-Kırşehir Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

  1. Grup

Yarın:

15.00 Muğlaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Muğla Atatürk)

15.00 Ankara Adliyespor-Payasspor (Ankara OSTİM)

17 Mart Pazar:

13.30 Bayburt İl Özel İdare-Bağcılarspor (Bayburt Genç Osman)

14.30 1461 Trabzon-Halide Edip Adıvarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Fatsa Belediyespor-Turgutluspor (Fatsa İlçe)

14.30 Cizrespor-Gölcükspor (Cizre İlçe)

15.00 Kocaelispor-Diyarbekirspor (Kocaeli)

15.00 Karacabey Belediyespor-Bucaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.00 Yeni Çorumspor-Serik Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) – TFF 2. Lig'de tamamlanan 26. hafta maçlarının ardından gruplarda liderler değişmedi.

Ligde bugün oynanan müsabakalarda Kırmızı Grup lideri Menemen Belediyespor, deplasmanda Zonguldak Kömürspor'u 2-1 yenerek liderliğini korudu.

Beyaz Grup'ta ise Keçiörengücü, deplasmanda Bodrum Belediyesi Bodrumspor'u 2-0 yenerek liderlik koltuğunda kaldı.

Gruplarda 26. haftanın ardından oluşan puan durumu şöyle:

  • Kırmızı Grup

Takımlar O G B M A Y AV P
——————————-
1. MENEMEN BELEDİYESPOR 26 16 7 3 56 32 24 55
2. FATİH KARAGÜMRÜK 26 16 4 6 42 26 16 52
3. TUZLASPOR 26 15 6 5 48 15 33 51
4. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 26 12 10 4 46 22 24 46
5. ŞANLIURFASPOR 26 12 7 7 34 29 5 43
6. ETİMESGUT BELEDİYESPOR 26 10 6 10 31 30 1 36
7. PENDİKSPOR 26 9 8 9 35 36 -1 35
8. KAHRAMANMARAŞSPOR 26 9 7 10 27 31 -4 34
9. SİVAS BELEDİYESPOR 26 9 7 10 31 36 -5 34
10. BAK SPOR 26 8 10 8 30 37 -7 34
11. KIRKLARELİSPOR 26 9 6 11 36 33 3 33
12. ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 26 8 9 9 27 31 -4 33
13. TARSUS İDMANYURDU 26 7 9 10 31 42 -11 30
14. BANDIRMASPOR BALTOK 26 7 6 13 31 42 -11 27
15. FETHİYESPOR 26 4 13 9 26 31 -5 25
16. KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 26 4 11 11 33 48 -15 23
17. DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 26 5 6 15 22 51 -29 21
18. TOKATSPOR 26 3 10 13 20 34 -14 19

– Beyaz Grup

Takımlar O G B M A Y AV P
—————————–
1. KEÇİÖRENGÜCÜ 26 18 5 3 48 22 26 59
2. SARIYER 26 17 6 3 48 22 26 57
3. YILPORT SAMSUNSPOR 26 17 4 5 43 20 23 55
4. KASTAMONUSPOR 1966 26 17 3 6 46 19 27 54
5. SAKARYASPOR 26 15 7 4 44 22 22 52
6. SANCAKTEPE BELEDİYESPOR 26 13 6 7 39 22 17 45
7. BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 26 12 3 11 40 37 3 39
8. İNEGÖLSPOR 26 11 5 10 31 33 -2 38
9. AMED SPORTİF FAALİYETLER 26 10 7 9 33 26 7 37
10. EYÜPSPOR 26 9 7 10 34 31 3 34
11. NİĞDE ANADOLU 26 9 7 10 34 31 3 34
12. UTAŞ UŞAKSPOR 26 6 12 8 30 25 5 30
13. GÜMÜŞHANESPOR 26 5 12 9 28 33 -5 27
14. HACETTEPE 26 6 8 12 34 44 -10 26
15. BAYRAMPAŞA 26 4 8 14 20 37 -17 20
16. ANKARA DEMİRSPOR 26 4 5 17 24 44 -20 17
17. MANİSASPOR 26 3 3 20 24 75 -51 -3
18. GAZİANTEPSPOR 26 3 2 21 11 68 -57 -25

Not: Manisaspor'un 15, küme düşürülen Gaziantepspor'un ise 36 puanı silinmiştir.

Futbol: TFF 2. Lig

İSTANBUL (AA) – TFF 2. Lig'de 26. hafta maçları sona erdi.

Ligde gruplarda tamamı bugün yapılan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:

  • Kırmızı Grup:

Kahramanmaraşspor-Fethiyespor: 0-0

Sivas Belediyespor-Tuzlaspor: 1-1

Zonguldak Kömürspor-Menemen Belediyespor: 1-2

Bandırmaspor Baltok-Tarsus İdmanyurdu: 1-0

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor: 3-2

Kırklarelispor-Tokatspor: 1-0

BAK Spor-Darıca Gençlerbirliği: 3-1

Etimesgut Belediyespor-Fatih Karagümrük: 0-1

Pendikspor-Şanlıurfaspor: 0-1

  • Beyaz Grup:

İnegölspor-Hacettepe: 2-0

Gümüşhanespor-Amed Sportif Faaliyetler: 0-0

Ankara Demirspor-UTAŞ Uşakspor: 2-2

Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Keçiörengücü: 0-2

Kastamonuspor 1966-Yılport Samsunspor: 1-0

Sancaktepe Belediyespor-Sakaryaspor: 1-0

Eyüpspor-Manisaspor: 7-2

Bayrampaşa-Niğde Anadolu: 2-1

Futbol liglerinde play-off müsabaka tarihleri belli oldu

İSTANBUL (AA) – Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de play-off müsabakalarının tarihleri belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği toplantıda Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de play-off maçlarının tarihlerini belirledi.

Liglerde play-off müsabakalarının tarihleri şöyle:

Spor Toto 1. Lig:

Yarı final 1. maçlar: 22 Mayıs Çarşamba

Yarı final 2. maçlar: 26 Mayıs Pazar

Final: 30 Mayıs Perşembe

TFF 2. Lig:

Çeyrek final 1. maçlar: 9 Mayıs Perşembe

Çeyrek final 2. maçlar: 13 Mayıs Pazartesi

Yarı final 1. maçlar: 17 Mayıs Cuma

Yarı final 2. maçlar: 21 Mayıs Salı

Final: 28 Mayıs Salı

TFF 3. Lig:

Yarı final 1. maçlar: 10 Mayıs Cuma

Yarı final 2. maçlar: 15 Mayıs Çarşamba

Finaller: 22 Mayıs Çarşamba, 23 Mayıs Perşembe, 24 Mayıs Cuma

Play-off final müsabakalarının oynanacağı il ve statların daha sonra ilan edileceği bildirildi.

GRAFİKLİ – Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 25. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 26. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

  • Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Demir Grup Sivasspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Yeni 4 Eylül)

Yarın:

16.00 Trabzonspor-Akhisarspor (Medical Park)

19.00 MKE Ankaragücü-Bursaspor (Eryaman)

19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

10 Mart Pazar:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Göztepe-Kasımpaşa (Bornova)

16.00 Çaykur Rizespor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Atiker Konyaspor (Vodafone Park)

11 Mart Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Antalyaspor (Türk Telekom)

  • Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Tetiş Yapı Elazığspor (Gaziantep)

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Afjet Afyonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Osmanlıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Mart Pazar:

13.30 Hatayspor-Eskişehirspor (Antakya Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Altay (Eryaman)

11 Mart Pazartesi:

19.00 Abalı Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

  • TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Kahramanmaraşspor-Fethiyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Menemen Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Bandırmaspor Baltok-Tarsus İdmanyurdu (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Kırklarelispor-Tokatspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 BAK Spor-Darıca Gençlerbirliği (Ankara OSTİM)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Fatih Karagümrük (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Pendikspor-Şanlıurfaspor (Pendik)

Beyaz Grup:

10 Mart Pazar:

13.00 İnegölspor-Hacettepe (İnegöl İlçe)

14.30 Gümüşhanespor-Amed Sportif Faaliyetler (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Ankara Demirspor-UTAŞ Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Keçiörengücü (Bodrum İlçe)

15.00 Kastamonuspor 1966-Yılport Samsunspor (Gazi)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Sakaryaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.00 Eyüpspor-Manisaspor (Esenler)

15.00 Bayrampaşa-Niğde Anadolu (Bayrampaşa Çetin Emeç)

  • TFF 3. Lig

  1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Batman Petrolspor-Yomraspor (Batman Yeni Şehir)

14.30 Hekimoğlu Trabzon-Büyükçekmece Tepecikspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Tire 1922 (Faruk Çelik)

15.00 Şile Yıldızspor-Erzin Belediyespor (Şile)

15.00 Erbaaspor-Körfezspor (Erbaa İlçe)

15.00 Ergene Velimeşespor-Nazilli Belediyespor (Ergene Velimeşe)

15.00 Gebzespor-Artvin Hopaspor (Gebze Alaettin Kurt)

15.00 Silivrispor-Kozan Belediyespor (Silivri)

  1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Osmaniyespor-Karşıyaka (Osmaniye 7 Ocak)

14.30 Ofspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

14.30 Pazarspor-Elaziz Belediyespor (Pazar İlçe)

14.30 Yeni Orduspor-Düzcespor (Ordu 19 Eylül)

15.00 Bergama Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Kırşehir Belediyespor-Esenler Erokspor (Kırşehir Ahi)

15.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Adıyaman 1954 (Ziya Altınoğlu)

15.00 Altındağ Belediyespor-Alibeyköyspor (Ankara Aktepe)

15.00 Kızılcabölükspor-Kemerspor 2003 (Kızılcabölük Semt Sahası)

  1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Anagold 24 Erzincanspor-Ankara Adliyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

14.30 Payasspor-Karacabey Belediyespor (Payas İlçe)

14.30 Serik Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare (Serik İsmail Oğan)

14.30 Diyarbekirspor-Cizrespor (Diyarbakır)

15.00 Gölcükspor-Fatsa Belediyespor (Gölcük)

15.00 Bucaspor-Yeni Çorumspor (Yeni Buca)

15.00 Bağcılarspor-Kocaelispor (Bağcılar Mahmutbey)

15.00 Turgutluspor-1461 Trabzon (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Muğlaspor (Tepecik Şenol Güneş)

Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) – TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta 25. hafta maçları tamamlanırken, Keçiörengücü liderliğini sürdürdü.

Ligde günün son maçında Yılport Samsunspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor'u 3-1 yendi.

TFF 2. Lig'de 25. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

Takımlar O G B M A Y AV P
1. KEÇİÖRENGÜCÜ 25 17 5 3 46 22 24 56
2. YILPORT SAMSUNSPOR 25 17 4 4 43 19 24 55
3. SARIYER 25 16 6 3 45 22 23 54
4. SAKARYASPOR 25 15 7 3 44 21 23 52
5. KASTAMONUSPOR 1966 25 16 3 6 45 19 26 51
6. SANCAKTEPE BELEDİYESPOR 25 12 6 7 38 22 16 42
7. BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 25 12 3 10 40 35 5 39
8. AMED SPORTİF FAALİYETLER 25 10 6 9 33 26 7 36
9. İNEGÖLSPOR 25 10 5 10 29 33 -4 35
10. NİĞDE ANADOLU 25 9 7 9 33 29 4 34
11. EYÜPSPOR 25 8 7 10 27 29 -2 31
12. UTAŞ UŞAKSPOR 25 6 11 8 28 23 5 29
13. GÜMÜŞHANESPOR 25 5 11 9 28 33 -5 26
14. HACETTEPE 25 6 8 11 34 42 -8 26
15. BAYRAMPAŞA 25 3 8 14 18 36 -18 17
16. ANKARA DEMİRSPOR 25 4 4 17 22 42 -20 16
17. MANİSASPOR 25 3 3 19 22 68 -46 -3
18. GAZİANTEPSPOR 25 3 2 20 11 65 -54 -25

Not: Manisaspor'un 15, küme düşürülen Gaziantepspor'un ise 36 puanı silinmiştir.

Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) – TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta 25. hafta maçları sonunda Menemen Belediyespor liderliğe yükseldi.

Kırmızı Grupta 25. hafta müsabakalarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

Takımlar O G B M A Y AV P
——————————-
1. MENEMEN BELEDİYESPOR 25 15 7 3 54 31 23 52
2. TUZLASPOR 25 15 5 5 47 14 33 50
3. FATİH KARAGÜMRÜK 25 15 4 6 41 26 15 49
4. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 25 11 10 4 43 20 23 43
5. ŞANLIURFASPOR 25 11 7 7 33 29 4 40
6. ETİMESGUT BELEDİYESPOR 25 10 6 9 31 29 2 36
7. PENDİKSPOR 25 9 8 8 35 35 0 35
8. ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 25 8 9 8 26 29 -3 33
9. KAHRAMANMARAŞSPOR 25 9 6 10 27 31 -4 33
10. SİVAS BELEDİYESPOR 25 9 6 10 30 35 -5 33
11. BAK SPOR 25 7 10 8 27 36 -9 31
12. KIRKLARELİSPOR 25 8 6 11 35 33 2 30
13. TARSUS İDMANYURDU 25 7 9 9 31 41 -10 30
14. FETHİYESPOR 25 4 12 9 26 31 -5 24
15. BANDIRMASPOR BALTOK 25 6 6 13 30 42 -12 24
16. KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 25 4 11 10 31 45 -14 23
17. DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 25 5 6 14 21 48 -27 21
18. TOKATSPOR 25 3 10 12 20 33 -13 19