Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 22. hafta müsabakalarıyla devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 23'üncü, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde 26. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Türk Telekom (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Pınar Karşıyaka-Banvit (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 TOFAŞ-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (TOFAŞ)

17.30 Afyon Belediyespor-Galatasaray Doğa Sigorta (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

20.00 Anadolu Efes-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17 Mart Pazar:

17.30 Beşiktaş Sompo Japan-Gaziantep Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Darüşşafaka Tekfen (Cebeci)

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-OGM Ormanspor (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Bellona Kayseri Basketbol (Bodrum Binnaz Karakaya)

17 Mart Pazar:

14.00 Beşiktaş-İzmit Belediyespor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

14.00 İstanbul Üniversitesi-Galatasaray (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.00 Canik Belediyespor-Fenerbahçe (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 BOTAŞ-Çukurova Basketbol (Ankara)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Gündoğdu Adana Basketbol (Antakya)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Finalspor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Petkimspor (Yalova 90. Yıl)

Yarın:

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Edirnespor (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Düzce Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Akhisar Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 Karesispor-Artvin Belediyespor (Kurtdereli)

18.00 Bursaspor-OGM Ormanspor (Bursa Atatürk)

17 Mart Pazar:

17.00 Konyaspor-Bandırma Kırmızı (Selçuklu Belediyesi)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Mersin Üniversitesi-Nesibe Aydın (Mersin Üniversitesi)

14.00 Çankaya Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Arı Koleji Olimpik)

Yarın:

14.00 Urla Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Urla 12 Eylül)

14.00 İstanbulgücü-A Koleji (Caferağa)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Bayraklı Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

17 Mart Pazar:

13.00 Galatasaray Gelişim-Akdeniz Üniversitesi (Ahmet Cömert)

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 21. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 22'nci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 25. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Afyon Belediyespor-Beşiktaş Sompo Japan (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Galatasaray Doğa Sigorta-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Sinan Erdem)

17.30 Banvit-TOFAŞ (Banvit Kara Ali Acar)

10 Mart Pazar:

13.00 Fenerbahçe Beko-Bahçeşehir Koleji (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Gaziantep Basketbol (Gazanfer Bilge)

17.30 Darüşşafaka Tekfen-Pınar Karşıyaka (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

11 Mart Pazartesi:

19.00 Türk Telekom-Anadolu Efes (Ankara)

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Galatasaray-Kırçiçeği Bodrum (Ahmet Cömert)

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-İstanbul Üniversitesi (Menderes)

14.00 OGM Ormanspor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Beşiktaş (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 İzmit Belediyespor-Canik Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

10 Mart Pazar:

14.00 Çukurova Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)

12 Mart Salı:

19.00 Fenerbahçe-BOTAŞ (Metro Enerji)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

16.00 OGM Ormanspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Artvin Belediyespor-Ankara DSİ (Çoruh Üniversitesi)

17.00 Edirnespor-Konyaspor (Mimar Sinan)

18.00 Düzce Belediyespor-Bursaspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

Yarın:

14.30 Finalspor-Karesispor (Bursa Atatürk)

16.00 Petkimspor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (İzmir ENKA)

18.00 Akhisar Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Akhisar Belediye)

10 Mart Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Semt77 Yalova Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

13.30 Nesibe Aydın-Edremit Belediyesi Gürespor (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Yalova VİP Gençlik (Durugöl Recep Kara)

16.00 Bayraklı Belediyespor-Mersin Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Galatasaray Gelişim (Edip Buran)

Yarın:

13.30 İstanbulgücü-Çankaya Üniversitesi (Caferağa)

14.00 Akdeniz Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

15.30 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Yeni Artuklu)

10 Mart Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Urla Belediyespor (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 20'nci, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 21. hafta müsabakalarıyla devam edilecek. Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne Türkiye Kupası maçları nedeniyle ara verilirken, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 24. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Gaziantep Basketbol-Türk Telekom (Şahinbey)

17.30 Beşiktaş Sompo Japan-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

3 Mart Pazar:

13.00 Pınar Karşıyaka-Galatasaray Doğa Sigorta (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

15.15 Anadolu Efes-Fenerbahçe Beko (Sinan Erdem)

17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Afyon Belediyespor (Cebeci)

20.00 TOFAŞ-Darüşşafaka Tekfen (TOFAŞ)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Petkimspor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

18.15 Bursaspor-Artvin Belediyespor (Bursa Atatürk)

Yarın:

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Düzce Belediyespor (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Finalspor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Semt77 Yalova Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 Karesispor-Akhisar Belediyespor (Kurtdereli)

17.00 Edirnespor-Bandırma Kırmızı (Mimar Sinan)

3 Mart Pazar:

17.00 Konyaspor-OGM Ormanspor (Selçuklu Belediyesi)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Mersin Üniversitesi-A Koleji (Mersin Üniversitesi)

14.00 Çankaya Üniversitesi-Akdeniz Üniversitesi (Arı Koleji Olimpik)

Yarın:

14.00 Urla Belediyespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Urla 12 Eylül)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Bayraklı Belediyespor (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Nesibe Aydın (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-İstanbulgücü (Yalova 90. Yıl)

5 Mart Salı:

14.00 Galatasaray Gelişim-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

16.30 İstanbul Üniversitesi Gelişim-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Prof. Dr. Turgay Atasü)

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'ndeki maçları nedeniyle ara verilirken, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 20. hafta karşılaşmaları yapılacak. Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 23. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Gündoğdu Adana Basketbol (Bodrum Binnaz Karakaya)

24 Şubat Pazar:

14.00 Galatasaray-Bellona Kayseri Basketbol (Ahmet Cömert)

16.00 BOTAŞ-İzmit Belediyespor (Ankara)

16.00 İstanbul Üniversitesi-OGM Ormanspor (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Çukurova Basketbol (Antakya)

16.30 Canik Belediyespor-Beşiktaş (Mustafa Dağıstanlı)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

16.00 OGM Ormanspor-Edirnespor (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Artvin Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Çoruh Üniversitesi)

18.00 Düzce Belediyespor-Selçuklu Basketbol (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Yalova 90. Yıl)

Yarın:

14.30 Finalspor-Bursaspor (Bursa Atatürk)

16.00 Petkimspor-Karesispor (İzmir ENKA)

18.00 Akhisar Belediyespor-Ankara DSİ (Akhisar Belediye)

24 Şubat Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Banvit Kara Ali Acar)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

13.30 Nesibe Aydın-Urla Belediyespor (Ankara TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Edremit Belediyesi Gürespor (Durugöl Recep Kara)

16.00 Bayraklı Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Akdeniz Üniversitesi (Edip Buran)

Yarın:

13.30 İstanbulgücü-Mersin Üniversitesi (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray Gelişim (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Çankaya Üniversitesi (Yalova 90. Yıl)

24 Şubat Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 18. hafta maçları oynanacak. Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi ise 21. hafta müsabakalarıyla devam edecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

15.15 Gaziantep Basketbol-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Şahinbey)

17.30 Beşiktaş Sompo Japan-Türk Telekom (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

20.00 Pınar Karşıyaka-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

10 Şubat Pazar:

13.00 Fenerbahçe Beko-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Ülker Spor ve Etkinlik)

17.30 TOFAŞ-Afyon Belediyespor (TOFAŞ)

11 Şubat Pazartesi:

19.00 Bahçeşehir Koleji-Darüşşafaka Tekfen (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

20.00 Anadolu Efes-Banvit (Sinan Erdem)

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Çukurova Basketbol (Bodrum Binnaz Karakaya)

14.00 BOTAŞ-Canik Belediyespor (Ankara)

16.00 Galatasaray-OGM Ormanspor (Ahmet Cömert)

10 Şubat Pazar:

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-Bellona Kayseri Basketbol (Menderes)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-İzmit Belediyespor (Antakya)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

17.00 Artvin Belediyespor-Edirnespor (Çoruh Üniversitesi)

18.00 Düzce Belediyespor-OGM Ormanspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Ankara DSİ (Yalova 90. Yıl)

Yarın:

14.30 Finalspor-Selçuklu Basketbol (Bursa Atatürk)

16.00 Petkimspor-Bursaspor (ENKA)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Karesispor (Mamak Belediyesi)

18.00 Akhisar Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Akhisar Belediye)

10 Şubat Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Banvit Kara Ali Acar)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Mersin Üniversitesi-Çankaya Üniversitesi (Mersin Üniversitesi)

15.00 A Koleji-Urla Belediyespor (Durugöl Recep Kara)

Yarın:

13.30 İstanbulgücü-Elazığ İl Özel İdare (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Edremit Belediyesi Gürespor (Yalova 90. Yıl)

10 Şubat Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

12 Şubat Salı:

13.30 Nesibe Aydın-İstanbul Üniversitesi Gelişim (TOBB ETÜ)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Galatasaray Gelişim (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 17'nci hafta müsabakalarıyla devam edilecek. Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 20'nci hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-TOFAŞ (Sinan Erdem)

15.15 Pınar Karşıyaka-Beşiktaş Sompo Japan (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 Galatasaray Doğa Sigorta-Bahçeşehir Koleji (Sinan Erdem)

3 Şubat Pazar:

13.00 Fenerbahçe Beko-Türk Telekom (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Banvit-Gaziantep Basketbol (Banvit Kara Ali Acar)

17.30 Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Sakarya)

4 Şubat Pazartesi:

20.00 Darüşşafaka Tekfen-Anadolu Efes (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 OGM Ormanspor-Gündoğdu Adana Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Fenerbahçe-Kırçiçeği Bodrum (Metro Enerji)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-BOTAŞ (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 İzmit Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Kocaeli Atatürk)

3 Şubat Pazar:

14.00 Beşiktaş-Hatay Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

16.00 Çukurova Basketbol-Galatasaray (Servet Tazegül)

16.00 Canik Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

16.00 OGM Ormanspor-Artvin Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

18.00 Düzce Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Kalıcı Konutlar Merkez)

Yarın:

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Petkimspor (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Karesispor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Kurtdereli)

17.00 Edirnespor-Finalspor (Mimar Sinan)

18.00 Bursaspor-Semt77 Yalova Belediyespor (Bursa Atatürk)

3 Şubat Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Akhisar Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Çankaya Üniversitesi-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Arı Koleji Olimpik)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)

Yarın:

14.00 Akdeniz Üniversitesi-Nesibe Aydın (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

14.00 Urla Belediyespor-İstanbulgücü (Urla 12 Eylül)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Mersin Üniversitesi (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Yalova VİP Gençlik (Elazığ İl Özel İdare)

3 Şubat Pazar:

13.00 Galatasaray Gelişim-A Koleji (Ahmet Cömert)

16.00 İstanbul Üniversitesi Gelişim-Bayraklı Belediyespor (Prof. Dr. Turgay Atasü)

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ikinci yarılar, 16. hafta müsabakalarıyla başlayacak. Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 16'ncı, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 19. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

15.15 Türk Telekom-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Ankara)

17.30 TOFAŞ-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)

20.00 Beşiktaş Sompo Japan-Fenerbahçe Beko (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

27 Ocak Pazar:

15.15 Anadolu Efes-Galatasaray (Sinan Erdem)

17.30 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Banvit (Gazanfer Bilge)

20.00 Afyon Belediyespor-Bahçeşehir Koleji (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

28 Ocak Pazartesi:

19.00 Gaziantep Basketbol-Darüşşafaka Tekfen (Şahinbey)

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 OGM Ormanspor-Bellona Kayseri Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-BOTAŞ (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-İzmit Belediyespor (Bodrum Binnaz Karakaya)

15.00 Gündoğdu Adana Basketbol-Çukurova Basketbol (Menderes)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Canik Belediyespor (Antakya)

27 Ocak Pazar:

16.00 İstanbul Üniversitesi-Beşiktaş (Prof. Dr. Turgay Atasü)

17.30 Galatasaray-Fenerbahçe (Ahmet Cömert)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Ankara DSİ (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

17.00 Artvin Belediyespor-Düzce Belediyespor (Çoruh Üniversitesi)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

Yarın:

14.30 Finalspor-OGM Ormanspor (Bursa Atatürk)

16.00 Petkimspor-Selçuklu Basketbol (ENKA)

17.30 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Bursaspor (Mamak Belediyesi)

18.00 Akhisar Belediyespor-Edirnespor (Akhisar Belediye)

27 Ocak Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Karesispor (Banvit Kara Ali Acar)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

13.30 Nesibe Aydın-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Durugöl Recep Kara)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

Yarın:

13.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Çankaya Üniversitesi (Edremit)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Yeni Artuklu)

14.00 İstanbulgücü-Galatasaray Gelişim (Caferağa)

14.00 Yalova VİP Gençlik-Urla Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

14.00 Mersin Üniversitesi-Elazığ İl Özel İdare (Mersin Üniversitesi)

Basketbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne "Tahincioğlu All-Star 2019" organizasyonu nedeniyle ara verilirken, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 15'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne 17'nci hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise sezonun ilk devresi 15. hafta müsabakalarıyla sona erecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Fenerbahçe-Gündoğdu Adana Basketbol (Metro Enerji)

14.00 Çukurova Basketbol-OGM Ormanspor (Servet Tazegül)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 İzmit Belediyespor-Galatasaray (Kocaeli Atatürk)

20 Ocak Pazar:

14.00 Beşiktaş-Kırçiçeği Bodrum (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

16.00 Canik Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 BOTAŞ-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ankara)

  • Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Bursaspor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

17.00 Artvin Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Çoruh Üniversitesi)

18.30 Yalova Belediyespor-Selçuklu Basketbol (Yalova 90. Yıl)

Yarın:

14.30 Finalspor-Düzce Belediyespor (Bursa Atatürk)

16.00 Karesispor-Ankara DSİ (Kurtdereli)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 Petkimspor-Edirnespor (ENKA)

18.00 Akhisar Belediyespor-OGM Ormanspor (Akhisar Belediye)

  • Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Mersin Üniversitesi-Galatasaray Gelişim (Mersin Üniversitesi)

15.00 A Koleji-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Ordu Atatürk)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

Yarın:

14.00 İstanbulgücü-Akdeniz Üniversitesi (Caferağa)

14.00 Elazığ İl Özel İdare-Çankaya Üniversitesi (Elazığ İl Özel İdare)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Urla Belediyespor (Edremit)

15.30 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Nesibe Aydın (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Yalova 90. Yıl)