Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

İSTANBUL (AA) – Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada tek maç eleme sistemine göre oynanacak üçüncü tur maçlarının hakemleri şunlar:

Yarın:

13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor: Mustafa Hakan Belder

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep: Hakan Ceylan

14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor: Yasin Kol

14.30 Diyarbekirspor-Samsunspor: Gürel Uzuner

14.30 Altındağ Belediyespor-Manisaspor: Ozan Bileyci

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü: Alim Kandemir

15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor: Cihan Aydın

15.00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor: Mert Güzenge

15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor: Özer Özden

15.00 Pendikspor-Altınordu: Atilla Karaoğlan

15.00 Maltepespor-Menemen Belediyespor: Semih Kurt

16.30 Tire 1922-Sivas Belediyespor: Burak Pakkan

18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor: Tugay Kaan Numanoğlu

20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor: Murat Erdoğan

26 Eylül Çarşamba:

13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor: Abdulkadir Bitigen

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe: Çağatay Şahan

14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor: Burak Olcar

14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor: Emre Malok

14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor: Alper Çetin

14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor: Batuhan Gültek

14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor: Yiğit Arslan

14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor: Burak Şeker

14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay: Erkan Engin

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük: Muhammetali Metoğlu

14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: Süleyman Soyutürk

14.30 Bartınspor-Sarıyer: Necati Selçuk Şahin

14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa: R. Alkım Aksoy

15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor: Ramazan Keleş

15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor: Demokrat Özgür Güneş

15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor: Hasan Kaçar

15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa: Direnç Tonusluoğlu

15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor: Özgüç Türkalp

15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor: Ferhan Kestanlıoğlu

15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor: Caner Ak

17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare: Kadir Sağlam

18.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor: Oktay Taş

19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003: Sercan Yılmaz

19.00 Boluspor-Payasspor: Çağdaş Altay

19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor: Efe Tanrıverdi

19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor: Bahattin Şimşek

20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu: Ali Şansalan

27 Eylül Perşembe:

13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor: Koray Gençerler

14.30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor: Mustafa Aydın

14.30 Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Can Cengiz

15.00 Eyüpspor-Pazarspor: Erhan Kutlu

15.00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgüzelderespor: Abdullah Buğra Taşkınsoy

17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler: Kutluhan Bilgiç

19.30 Giresunspor-Kocaelispor: Onur Özütoprak

Advertisements

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?